Girls Volleyball

Girls Volleyball



1 Holcomb (21-10-2)
Class 1 District 1 
3
2 Southland (13-14-2)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Championship, Steele Final
1 Advance (31-3-3)
Class 1 District 3 
3
2 Leopold (24-6-2)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Championship, Zalma Final
1 Thomas Jefferson Independent Day (24-7)
Class 1 District 10 
3
2 College Heights Christian (16-13-4)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Championship, Verona Final
1 Tarkio with Fairfax (25-3)
Class 1 District 16 
3
2 Rock Port (15-9-3)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Championship, Tarkio Final
1 Arcadia Valley (15-15-4)
Class 2 District 3 
3
2 Jefferson (Festus) (18-9-1)
Class 2 District 3 
1
Class 2 District 3 Championship, Ironton Final
2 Lone Jack (32-5)
Class 2 District 13 
3
4 Sherwood (23-10-3)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Championship, Holden Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (24-7-3)
Class 3 District 1 
0
2 Saxony Lutheran (24-7-2)
Class 3 District 1 
3
Class 3 District 1 Championship, Dexter Final
1 MICDS (15-19)
Class 3 District 5 
0
2 Clayton (12-8)
Class 3 District 5 
3
Class 3 District 5 Championship, Clayton Final
1 Winfield (17-12)
Class 3 District 6 
0
2 Orchard Farm (11-7-4)
Class 3 District 6 
3
Class 3 District 6 Championship, St. Charles Final
1 St. Clair (23-9-1)
Class 3 District 9 
3
2 Sullivan (10-19)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Championship, Owensville Final
1 Nevada (23-10)
Class 3 District 12 
1
2 Mt. Vernon (20-11-4)
Class 3 District 12 
3
Class 3 District 12 Championship, Monett Final
1 St. Pius X (Festus) (22-5)
Class 4 District 1 
3
3 Festus (21-8-2)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Championship, Bonne Terre Final
1 Rockwood Summit (24-13-1)
Class 4 District 2 
2
2 Parkway West (21-10-2)
Class 4 District 2 
3
Class 4 District 2 Championship, Webster Groves Final
1 Incarnate Word Academy (28-10-1)
Class 4 District 3 
3
3 Ladue Horton Watkins (13-14-3)
Class 4 District 3 
0
Class 4 District 3 Championship, St. Louis Final
2 Jefferson City (23-9)
Class 4 District 5 
3
5 Union (26-9-1)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Championship, Jefferson City Final
1 St. Pius X (Kansas City) (26-7)
Class 4 District 8 
1
2 Platte County (22-7-2)
Class 4 District 8 
3
Class 4 District 8 Championship, Platte City Final
1 Lafayette (Wildwood) (33-2)
Class 5 District 2 
3
2 Marquette (30-6)
Class 5 District 2 
2
Class 5 District 2 Championship, Webster Groves Final
1 Francis Howell Central (21-11-1)
Class 5 District 3 
3
2 St. Joseph's Academy (20-11)
Class 5 District 3 
2
Class 5 District 3 Championship, St. Charles Final
1 Francis Howell (28-7-1)
Class 5 District 4 
3
2 St. Dominic (17-14)
Class 5 District 4 
0
Class 5 District 4 Championship, Wentzville Final
1 Kickapoo (33-4)
Class 5 District 6 
3
2 Ozark (29-6)
Class 5 District 6 
1
Class 5 District 6 Championship, Waynesville Final
1 Lee's Summit West (26-8)
Class 5 District 7 
3
6 Lee's Summit (11-12)
Class 5 District 7 
2
Class 5 District 7 Championship, Lee's Summit Final



Processing. Please wait.