2015-2016 Girls Soccer


4 Valley Park (7-13)
Class 1 District 2 
1
5 Cleveland NJROTC (1-11)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Forfeit
4 Collegiate School of Med-Bio Science (6-3-1)
Class 1 District 3 
3
5 Transportation and Law (5-5)
Class 1 District 3 
2
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final 1 OT
4 Newburg (6-10-1)
Class 1 District 5 
12
5 Belle (0-12)
Class 1 District 5 
2
Class 1 District 5 Tournament, Westphalia Final
4 Lone Jack (7-6)
Class 1 District 7 
10
5 Stover with Cole Camp (0-11)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Tournament, Sedalia Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (15-6)
Class 2 District 1 
10
4 Fredericktown (7-11-1)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
2 Perryville (15-5-1)
Class 2 District 1 
1
3 St. Pius X (Festus) (13-7-2)
Class 2 District 1 
4
Class 2 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
1 Lutheran South (11-13-1)
Class 2 District 2 
6
4 Bayless (5-16-1)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 Notre Dame (St. Louis) (6-13)
Class 2 District 2 
5
3 Hancock (8-10)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 Affton (6-15)
Class 2 District 3 
10
3 Roosevelt (1-10)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Duchesne (12-4)
Class 2 District 6 
9
4 Orchard Farm (6-15)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, St. Louis Final
2 John Burroughs (6-7-1)
Class 2 District 6 
1
3 John F. Kennedy (4-16)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, St. Louis Final 2 OT
1 Springfield Catholic (16-7-1)
Class 2 District 9 
9
4 St. James (8-14)
Class 2 District 9 
0
Class 2 District 9 Tournament, Bolivar Final
2 Bolivar (16-4)
Class 2 District 9 
4
3 Osage (10-13-1)
Class 2 District 9 
0
Class 2 District 9 Tournament, Bolivar Final
1 Webster Groves (21-3-2)
Class 3 District 3 
10
4 Gateway (8-4)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Tournament, Imperial Final
2 Ursuline Academy (13-2-1)
Class 3 District 3 
4
3 Windsor (Imperial) (12-8-1)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Tournament, Imperial Final
1 Notre Dame de Sion (15-5)
Class 3 District 14 
13
4 Grandview (3-21-1)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Kansas City Final
2 Belton (15-10-1)
Class 3 District 14 
7
3 Raytown South (5-19)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 Lee's Summit (20-1)
Class 4 District 12 
10
4 Ruskin (1-21)
Class 4 District 12 
0
Class 4 District 12 Tournament, Lee's Summit Final
2 Lee's Summit West (11-5)
Class 4 District 12 
4
3 Raymore-Peculiar (8-11)
Class 4 District 12 
1
Class 4 District 12 Tournament, Lee's Summit Final
1 St. Teresa's Academy (15-4)
Class 4 District 14 
8
4 William Chrisman (7-12-1)
Class 4 District 14 
0
Class 4 District 14 Tournament, Raytown Final
2 Raytown (7-12-1)
Class 4 District 14 
1
3 Truman (8-13)
Class 4 District 14 
2
Class 4 District 14 Tournament, Raytown Final



Processing. Please wait.