2012-2013 Boys Soccer


1 St. Pius X (Festus) (19-4-1)
Class 1 District 1 
10
4 Hancock (6-13)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Semifinal 1, Festus Final
2 Saxony Lutheran (10-14)
Class 1 District 1 
4
3 Fredericktown (7-12)
Class 1 District 1 
3
Class 1 District 1 Semifinal 2, Festus Final
4 Boonville (6-16)
Class 1 District 7 
6
5 Montgomery County (1-18)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Quarterfinal 2, Fulton Final
1 Osage (17-5)
Class 1 District 9 
7
4 Richland (5-16)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Semifinal 1, Richland Final
2 Crocker (13-11)
Class 1 District 9 
3
3 Laquey (9-7)
Class 1 District 9 
2
Class 1 District 9 Semifinal 2, Richland Final
4 La Monte with Northwest (Hughesville) (7-11)
Class 1 District 13 
2
5 Holden (7-15)
Class 1 District 13 
4
Class 1 District 13 Quarterfinal 2, Concordia Final
4 Maryville (9-15)
Class 1 District 16 
3
5 Cameron (1-20)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Quarterfinal 2, Chillicothe Final
4 DeSoto (6-15)
Class 2 District 2 
5
5 Festus (2-21)
Class 2 District 2 
1
Class 2 District 2 Quarterfinal 2, Imperial Final
4 Miller Career Academy (3-3)
Class 2 District 4 
2
5 Vashon (0-8)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Quarterfinal 2, St. Louis Final
4 St. Charles West (16-8)
Class 2 District 7 
3
5 St. Charles (14-7)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Quarterfinal 2, St. Peters Final
4 Sullivan (5-13)
Class 2 District 9 
1
5 St. Clair (9-15)
Class 2 District 9 
2
Class 2 District 9 Quarterfinal 2, Washington Final 1 OT
4 West Plains (5-19)
Class 2 District 11 
1
5 Hillcrest (4-17)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Quarterfinal 2, Republic Final
4 Jackson (10-10-1)
Class 3 District 1 
2
5 Poplar Bluff (7-14-1)
Class 3 District 1 
1
Class 3 District 1 Quarterfinal 2, St. Louis Final 1 OT
4 McCluer (8-16)
Class 3 District 2 
1
5 Hazelwood East (3-19)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Quarterfinal 2, Creve Coeur Final
4 McCluer North (14-10)
Class 3 District 5 
4
5 Hazelwood Central (5-16)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Quarterfinal 2, Maryland Heights Final
4 Webster Groves (14-8-1)
Class 3 District 6 
5
5 Mehlville (6-17-1)
Class 3 District 6 
1
Class 3 District 6 Quarterfinal 2, Webster Groves Final
4 Lafayette (Wildwood) (10-8-3)
Class 3 District 7 
3
5 Parkway South (3-22)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Quarterfinal 2, Eureka Final
4 Belton (8-16)
Class 3 District 13 
6
5 Ruskin (0-21)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Quarterfinal 2, Peculiar Final
4 William Chrisman (7-10-1)
Class 3 District 15 
1
5 Winnetonka (5-14-1)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Quarterfinal 2, Independence Final
4 Staley (13-10)
Class 3 District 16 
3
5 Central (St. Joseph) (9-16-1)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Quarterfinal 2, Kansas City Final
Ozark (11-11)
Class 3 District 11 
2
Fulton (15-9)
Class 1 District 7 
1
Laker Shoutout,  Camdenton Final -1 OT
Ozark (11-11)
Class 3 District 11 
5
Osage (17-5)
Class 1 District 9 
6
Laker Shoutout,  Camdenton Final



Processing. Please wait.