2022-2023 Boys Soccer


St. Francis Borgia (9-9)
Class 1 District 4 
4
Bishop DuBourg (11-9)
Class 1 District 1 
2
St. Louis Final
Iberia (2-15)
Class 1 District 5 
4
Calvary Lutheran (0-10)
Class 1 District 4 
2
Jefferson City Final
Lafayette (St. Joseph) (2-15)
Class 2 District 8 
1
Cameron (2-13)
Class 1 District 8 
2
Cameron Final
Father Tolton Regional Catholic (16-4-1)
Class 1 District 4 
1
Canton (5-11-2)
Class 1 District 3 
0
Canton Final 1 OT
Truman (4-19)
Class 4 District 7 
5
Central (St. Joseph) (9-10)
Class 4 District 8 
6
St. Joseph Final -1 OT
Wright City (10-7-1)
Class 2 District 4 
0
Christian (8-12)
Class 2 District 3 
2
O'fallon Final
Stover (9-11)
Class 1 District 5 
1
Crocker (6-12)
Class 1 District 5 
4
Crocker Final
New Covenant Academy (14-8-1)
Class 1 District 6 
2
Dixon (8-9)
Class 1 District 6 
1
Dixon Final 1 OT
Parkway South (4-14-1)
Class 4 District 2 
3
Duchesne (8-16)
Class 1 District 3 
2
St. Charles Final -1 OT
Ruskin (4-11)
Class 3 District 6 
0
Excelsior Springs (12-4)
Class 2 District 8 
4
Excelsior Springs Final
Lindbergh (13-7)
Class 4 District 1 
8
Farmington (11-4)
Class 3 District 1 
0
Farmington Final
Union (11-7)
Class 3 District 2 
3
Fatima (10-13)
Class 1 District 4 
2
Westphalia Final 1 OT
Oak Park (10-6-1)
Class 4 District 8 
1
Fort Osage (11-7)
Class 4 District 7 
0
Independence Final 1 OT
Holt (10-10-1)
Class 3 District 4 
4
Francis Howell (11-10)
Class 4 District 4 
0
St. Charles Final
Marquette (9-7)
Class 4 District 2 
2
Francis Howell Central (12-7)
Class 4 District 4 
1
St. Charles Final
Raytown (7-11-1)
Class 4 District 6 
0
Grain Valley (11-6)
Class 3 District 7 
4
Grain Valley Final
McCluer (4-5)
 
1
Hazelwood Central (11-8)
Class 4 District 3 
4
Florissant Final
Ritenour (8-10)
Class 4 District 3 
1
Hazelwood West (13-10)
Class 4 District 3 
0
Florissant Final -1 OT
Parkview (4-18)
Class 3 District 5 
0
Joplin (15-6)
Class 4 District 6 
8
Joplin Final
MICDS (8-11)
Class 3 District 3 
2
Kirkwood (7-10-1)
Class 4 District 2 
3
Kirkwood Final 2 OT
Ft. Zumwalt West (7-13-1)
Class 4 District 4 
1
Lafayette (Wildwood) (12-9)
Class 4 District 2 
0
Wildwood Final
Ft. Zumwalt South (9-13-1)
Class 3 District 4 
1
Liberty (Wentzville) (13-4-2)
Class 4 District 4 
3
Lake St. Louis Final
Hillsboro (13-8)
Class 3 District 1 
1
Lutheran South (11-11)
Class 3 District 2 
4
St. Louis Final
St. Mary's (St. Louis) (9-12)
Class 1 District 1 
0
Lutheran St. Charles (13-9-1)
Class 3 District 4 
2
St. Peters Final
Lebanon (6-16)
Class 4 District 5 
1
Marshfield (9-13)
Class 2 District 5 
5
Marshfield Final
Kearney (10-9)
Class 3 District 8 
4
North Kansas City (6-14)
Class 4 District 8 
2
North Kansas City Final
Windsor (Imperial) (5-13)
Class 3 District 2 
2
Pacific (11-9)
Class 3 District 2 
3
Pacific Final -1 OT
Affton (13-6-2)
Class 2 District 1 
0
Parkway North (5-16)
Class 3 District 3 
2
St Louis Final
William Chrisman (11-11)
Class 3 District 7 
1
Platte County (14-4)
Class 3 District 8 
3
Platte City Final
Fox (10-13)
Class 4 District 1 
1
Seckman (12-11)
Class 4 District 1 
0
Imperial Final
Fredericktown (5-14)
Class 2 District 1 
1
Sikeston (8-13)
Class 3 District 1 
4
Sikeston Final
Grandview (10-8)
Class 3 District 6 
2
Smithville (12-6-2)
Class 3 District 8 
4
Smithville Final
Chaminade College Prep (16-7-1)
Class 4 District 3 
1
St. Dominic (13-8-2)
Class 4 District 4 
5
O'fallon Final
Winfield (12-11-1)
Class 1 District 3 
8
St. Paul Lutheran (Farmington) (0-13)
Class 1 District 1 
1
Farmington Final
Cardinal Ritter (0-8)
Class 1 District 2 
0
STEAM Academy (15-7-1)
Class 1 District 3 
7
St. Louis Final
Metro (9-5)
Class 1 District 2 
0
Valley Park (13-7)
Class 1 District 1 
1
Valley Park Forfeit
St. Charles West (9-12)
Class 2 District 3 
0
Westminster Christian Academy (16-5)
Class 2 District 3 
6
Chesterfield Final
Raytown South (9-9)
Class 3 District 7 
10
Winnetonka (1-17)
Class 3 District 8 
2
Kansas City Final



Processing. Please wait.