2014-2015 Spring Season Baseball

Gideon (10-9)
Class 1 District 1 
0
Bell City (22-3)
Class 1 District 2 
9
Class 1 State Tournament, Gideon Final
Lesterville (12-11)
Class 1 District 3 
3
Dora (13-7)
Class 1 District 4 
6
Class 1 State Tournament, Lesterville Final
Hurley (21-4)
Class 1 District 5 
7
Greenfield (12-8)
Class 1 District 6 
4
Class 1 State Tournament, Hurley Final
Lakeland (14-10)
Class 1 District 8 
2
Dadeville (16-8)
Class 1 District 7 
3
Class 1 State Tournament, Dadeville Final
New Franklin (21-5)
Class 1 District 10 
11
Jamestown (17-6)
Class 1 District 9 
2
Class 1 State Tournament, Columbia Final
North Shelby (10-10)
Class 1 District 11 
0
Atlanta (12-3)
Class 1 District 12 
1
Class 1 State Tournament, Shelbyville Final
East Carter (19-8)
Class 2 District 2 
4
Bernie (24-5)
Class 2 District 1 
5
Class 2 State Tournament, Bernie Final (8)
Valle Catholic (28-5)
Class 2 District 4 
8
Greenville (22-2)
Class 2 District 3 
0
Class 2 State Tournament, Piedmont Final
Tipton (15-6)
Class 2 District 14 
1
Miller (25-2)
Class 2 District 13 
2
Class 2 State Tournament, Miller Final (10)
West Platte (19-5)
Class 2 District 16 
11
Archie (14-9)
Class 2 District 15 
0
Class 2 State Tournament, Archie Final
Scotland County (22-2)
Class 2 District 6 
11
Louisiana (15-9)
Class 2 District 5 
1
Class 2 State Tournament, Louisiana Final
New Bloomfield (15-9)
Class 2 District 8 
9
Westran (14-4)
Class 2 District 7 
2
Class 2 State Tournament, Columbia Final
Norwood (18-8)
Class 2 District 10 
9
Crocker (18-5)
Class 2 District 9 
7
Class 2 State Tournament, Crocker Final
Marionville (18-8)
Class 2 District 11 
10
Purdy (13-14)
Class 2 District 12 
0
Class 2 State Tournament, Marionville Final
Scott City (19-12)
Class 3 District 2 
8
Malden (24-6)
Class 3 District 1 
6
Class 3 State Tournament, Malden Final
West County (18-7)
Class 3 District 3 
11
Maplewood-Richmond Hts. (13-11)
Class 3 District 4 
0
Class 3 State Tournament, PARK HILLS Final
Warsaw (21-2)
Class 3 District 13 
10
Holden (23-6)
Class 3 District 14 
3
Class 3 State Tournament, Warsaw Final
Summit Christian Academy (23-8)
Class 3 District 15 
5
Lawson (20-5)
Class 3 District 16 
4
Class 3 State Tournament, Odessa Final
Lutheran North (13-15)
Class 3 District 5 
2
Lutheran St. Charles (15-12)
Class 3 District 6 
7
Class 3 State Tournament, St. Louis Final
Mountain Grove (22-7)
Class 3 District 10 
2
Fatima (19-7)
Class 3 District 9 
6
Class 3 State Tournament, Westphalia Final
Stockton (18-9)
Class 3 District 12 
2
Conway (27-5)
Class 3 District 11 
1
Class 3 State Tournament, Conway Final
Hermitage (18-10)
Class 1 District 8 
14
Fair Play (4-15)
Class 1 District 7 
4
Fair Play Final



Processing. Please wait.