2015-2016 Spring Season Baseball

Gideon (7-8)
Class 1 District 1 
0
Bell City (21-3)
Class 1 District 2 
15
Class 1 State Tournament, Bell City Final
Bismarck (12-16)
Class 1 District 3 
8
To be determined
 
1
Class 1 State Tournament, Dora Final
St. Elizabeth (5-9)
Class 1 District 9 
4
New Franklin (23-1)
Class 1 District 10 
5
Class 1 State Tournament, New Franklin Final
Hurley (19-7)
Class 1 District 5 
6
Lockwood (15-6)
Class 1 District 6 
4
Class 1 State Tournament, Forsyth Final
New Covenant Academy (21-4)
Class 1 District 7 
3
Macks Creek (12-16)
Class 1 District 8 
2
Class 1 State Tournament, Macks Creek Final
Northwest (Hughesville) (19-7)
Class 1 District 14 
8
Drexel (8-11)
Class 1 District 13 
4
Class 1 State Tournament, Hughesville Final
Macon County (5-6)
Class 1 District 15 
4
Braymer with Breckenridge (13-4)
Class 1 District 16 
5
Class 1 State Tournament, Braymer Final
Thayer (13-5)
Class 2 District 2 
3
Cooter (15-15)
Class 2 District 1 
5
Class 2 State Tournament, Thayer Final (11)
Valle Catholic (32-2)
Class 2 District 4 
9
Greenville (20-3)
Class 2 District 3 
1
Class 2 State Tournament, Ste Genevieve Final
Plato (24-5)
Class 2 District 9 
6
Mansfield (17-5)
Class 2 District 10 
5
Class 2 State Tournament, Mansfield Final
Clopton (10-10)
Class 2 District 5 
2
Canton (20-0)
Class 2 District 6 
7
Class 2 State Tournament, Canton Final
Vienna (18-8)
Class 2 District 8 
4
Westran (13-7)
Class 2 District 7 
0
Class 2 State Tournament, Vienna Final
Lincoln (25-2)
Class 2 District 14 
9
Liberal (12-10)
Class 2 District 13 
4
Class 2 State Tournament, Lincoln Final
Scott City (22-7)
Class 3 District 2 
19
Central (New Madrid County) (11-15-1)
Class 3 District 1 
7
Class 3 State Tournament, Scott City Final
Clearwater (17-7)
Class 3 District 3 
12
Brentwood (14-6)
Class 3 District 4 
2
Class 3 State Tournament, Brentwood Final
Mountain Grove (22-5)
Class 3 District 10 
7
Blair Oaks (23-7)
Class 3 District 9 
5
Class 3 State Tournament, Mountain Grove Final
Stockton (24-4)
Class 3 District 12 
3
Conway (29-3)
Class 3 District 11 
7
Class 3 State Tournament, Stockton Final
Lutheran North (14-14)
Class 3 District 5 
0
Lutheran St. Charles (21-5)
Class 3 District 6 
8
Class 3 State Tournament, Saint Peters Final
South Callaway (24-5)
Class 3 District 8 
10
Palmyra (20-7)
Class 3 District 7 
1
Class 3 State Tournament, Mokane Final
Butler (22-3)
Class 3 District 13 
2
Lexington with Norborne (18-6)
Class 3 District 14 
7
Class 3 State Tournament, Lexington Final
Summit Christian Academy (24-2)
Class 3 District 15 
2
Lawson (18-8)
Class 3 District 16 
1
Class 3 State Tournament, Lawson Final
Silex (14-6)
Class 1 District 11 
7
Novinger (11-9)
Class 1 District 12 
398
Novinger Final
Tipton (1-21)
Class 2 District 14 
6
Smithton (11-10)
Class 2 District 14 
16
Kaysinger Conference Tournament,  Lincoln Final



Processing. Please wait.