2021-2022 Spring Season Baseball


4 Richland (Essex) (1-11)
Class 1 District 1 
0
5 Southland (1-8)
Class 1 District 1 
7
Class 1 District 1 Quarterfinal 2, Cooter Forfeit
4 Leopold (4-9)
Class 1 District 2 
2
5 Bell City (3-11)
Class 1 District 2 
3
Class 1 District 2 Quarterfinal 2, Advance Final (9)
1 Norwood (11-7)
Class 1 District 4 
10
4 Bradleyville (2-10)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Semifinal 1, Dora Final
2 Greenwood (12-6)
Class 1 District 4 
12
3 Dora (5-11)
Class 1 District 4 
5
Class 1 District 4 Semifinal 2, Dora Final
4 Hurley (5-14)
Class 1 District 7 
3
5 Lockwood (5-11)
Class 1 District 7 
11
Class 1 District 7 Quarterfinal 2, Hurley Final
3 Exeter (7-11)
Class 1 District 7 
13
6 Greenfield (1-10)
Class 1 District 7 
1
Class 1 District 7 Quarterfinal 4, Hurley Final
4 Northeast Vernon County (2-5)
Class 1 District 8 
7
5 Sheldon (0-6)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Quarterfinal 2, Liberal Forfeit
2 Leeton (12-5)
Class 1 District 10 
14
7 Kingsville (2-4)
Class 1 District 10 
4
Class 1 District 10 Quarterfinal 3, Leeton Final
4 North Shelby (9-3)
Class 1 District 13 
5
5 Brashear (8-6)
Class 1 District 13 
4
Class 1 District 13 Quarterfinal 2, Shelbyville Final
2 La Plata (15-3)
Class 1 District 13 
10
7 Bevier (3-9)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Quarterfinal 3, Shelbyville Final
3 Knox County (12-4)
Class 1 District 13 
7
6 Marion County (7-7)
Class 1 District 13 
1
Class 1 District 13 Quarterfinal 4, Edina Final
4 Bucklin (4-5)
Class 1 District 14 
4
5 Linn County (3-7)
Class 1 District 14 
5
Class 1 District 14 Quarterfinal 2, Green City Final
3 Meadville (4-9)
Class 1 District 14 
1
6 Grundy County (5-6)
Class 1 District 14 
7
Class 1 District 14 Quarterfinal 4, Green City Final
4 Rock Port (7-7)
Class 1 District 16 
3
5 South Holt (8-8)
Class 1 District 16 
2
Class 1 District 16 Quarterfinal 2, Ravenwood Final
2 Northeast Nodaway with Worth County (14-1)
Class 1 District 16 
10
7 North Nodaway (2-14)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Quarterfinal 3, Ravenwood Final
3 St. Joseph Christian (14-5)
Class 1 District 16 
11
6 DeKalb (3-13)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Quarterfinal 4, Ravenwood Final
3 Holcomb (15-5)
Class 2 District 1 
4
6 Campbell (7-13)
Class 2 District 1 
3
Class 2 District 1 Quarterfinal 4, Portageville Final
4 Sturgeon (5-11)
Class 2 District 5 
8
5 Van-Far (2-15)
Class 2 District 5 
2
Class 2 District 5 Quarterfinal 2, Silex Final
2 Westran (9-11)
Class 2 District 5 
1
7 Clopton (1-12)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Quarterfinal 3, Silex Final
3 Silex (8-9)
Class 2 District 5 
11
6 Paris (1-14)
Class 2 District 5 
3
Class 2 District 5 Quarterfinal 4, Silex Final
4 Schuyler County (8-8)
Class 2 District 6 
13
5 Milan (7-12)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Quarterfinal 2, Queen City Final
3 Scotland County (8-11)
Class 2 District 6 
4
6 Canton (4-10)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Quarterfinal 4, Queen City Final
4 Northwestern (Mendon) with Brunswick, Keytesville (12-6)
Class 2 District 7 
18
5 Fayette (2-14)
Class 2 District 7 
8
Class 2 District 7 Quarterfinal 2, Harrisburg Final
3 Harrisburg (14-14)
Class 2 District 7 
10
6 Slater (1-11)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Quarterfinal 4, Harrisburg Final
4 New Bloomfield (8-9)
Class 2 District 8 
4
5 Vienna (13-7)
Class 2 District 8 
1
Class 2 District 8 Quarterfinal 2, New Bloomfield Final
3 Iberia (16-3)
Class 2 District 8 
10
6 New Haven (3-13)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Quarterfinal 4, New Bloomfield Final
4 College Heights Christian (6-12)
Class 2 District 12 
8
5 Jasper (7-13)
Class 2 District 12 
7
Class 2 District 12 Quarterfinal 2, Miller Final (9)
3 Skyline (13-14)
Class 2 District 12 
4
6 Miller (6-11)
Class 2 District 12 
3
Class 2 District 12 Quarterfinal 4, Miller Final
4 Chaffee (12-12)
Class 3 District 2 
5
5 Clearwater (4-13)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Quarterfinal 2, Scott City Final
4 Bishop DuBourg (7-14)
Class 3 District 4 
16
5 Gateway Science Charter (1-7)
Class 3 District 4 
1
Class 3 District 4 Quarterfinal 2, Valley Park Final
4 Mark Twain (6-9)
Class 3 District 6 
9
5 Monroe City (5-9)
Class 3 District 6 
10
Class 3 District 6 Quarterfinal 2, Shelbina Final
3 South Shelby (8-6)
Class 3 District 6 
6
6 Highland (1-14)
Class 3 District 6 
5
Class 3 District 6 Quarterfinal 4, Shelbina Final
4 North Callaway HS (12-11)
Class 3 District 7 
15
5 Missouri Military Academy (1-11)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Quarterfinal 2, Mokane Final
4 Bourbon (3-12)
Class 3 District 8 
1
5 Linn (4-12)
Class 3 District 8 
13
Class 3 District 8 Quarterfinal 2, Hermann Final
4 Adrian (10-6)
Class 3 District 14 
3
5 Butler (12-9)
Class 3 District 14 
4
Class 3 District 14 Quarterfinal 2, Holden Final
3 Barstow (10-12)
Class 3 District 14 
12
6 Sherwood (2-15-1)
Class 3 District 14 
3
Class 3 District 14 Quarterfinal 4, Holden Final
4 Cristo Rey (6-3)
Class 3 District 15 
15
5 Lexington (0-21)
Class 3 District 15 
14
Class 3 District 15 Quarterfinal 2, Higginsville Final
4 Brookfield (6-7)
Class 3 District 16 
10
5 Trenton (6-16)
Class 3 District 16 
4
Class 3 District 16 Quarterfinal 2, Carrollton Final
4 Maplewood-Richmond Hts. (9-11)
Class 4 District 3 
0
5 Hancock (5-13)
Class 4 District 3 
6
Class 4 District 3 Quarterfinal 2, St. Louis Final
4 Wright City (14-12)
Class 4 District 6 
7
5 Bowling Green (12-6)
Class 4 District 6 
6
Class 4 District 6 Quarterfinal 2, Wright City Final
3 Winfield (10-13)
Class 4 District 6 
1
6 Orchard Farm (10-17)
Class 4 District 6 
2
Class 4 District 6 Quarterfinal 4, St. Charles Final
4 Osage (2-15)
Class 4 District 9 
2
5 Buffalo (11-11)
Class 4 District 9 
12
Class 4 District 9 Quarterfinal 2, Versailles Final
Clinton (8-17)
Class 4 District 12 
1
Battle with Columbia Independent HS (10-16)
Class 6 District 5 
11
Columbia Final
West Hancock (Warsaw, IL)
 
15
Clark County (8-10)
Class 3 District 6 
12
Kahoka Final
Notre Dame (Cape Girardeau) (13-11)
Class 4 District 1 
3
Cooter (21-5-1)
Class 1 District 1 
1
Cooter Final
Richland (2-7)
Class 2 District 9 
3
Crocker (9-6)
Class 2 District 9 
13
Crocker Final
Francis Howell (28-8)
Class 6 District 4 
4
Edwardsville high school (Edwardsville, IL)
 
0
Edwardsville, IL Final
Westminster Christian Academy (17-14)
Class 5 District 3 
4
Francis Howell North (14-17)
Class 6 District 3 
5
St. Charles Final
Fatima (14-12)
Class 4 District 8 
0
Hickman (22-9)
Class 6 District 5 
4
Columbia Final
Elsberry (15-11)
Class 3 District 5 
1
Lutheran South (18-9)
Class 5 District 2 
7
St. Louis Final
Seneca (5-22)
Class 4 District 11 
0
Marshfield (10-18)
Class 5 District 6 
15
Marshfield Final
Fort Scott (Fort Scott, KS)
 
2
Nevada (16-6)
Class 4 District 12 
6
Nevada Final
Roosevelt with Carnahan (5-9)
Class 5 District 2 
12
Normandy Collaborative (1-5)
Class 4 District 5 
1
St. Louis Final
DeSmet (14-14)
Class 6 District 3 
7
Northwest (Cedar Hill) (18-11)
Class 6 District 1 
4
Cedar Hill Final (10)
Delta (5-14)
Class 1 District 2 
11
Risco (8-16)
Class 1 District 1 
1
Risco Final
Valle Catholic (25-7)
Class 4 District 2 
4
Vianney (18-16)
Class 6 District 1 
3
St. Louis Final (8)
Verona (10-9)
Class 2 District 11 
14
Wheaton (2-15)
Class 2 District 11 
3
Wheaton Final



Processing. Please wait.