2016-2017 Spring Season Baseball


4 Prairie Home with Bunceton (3-11)
Class 1 District 11 
7
5 Higbee (2-9)
Class 1 District 11 
6
Class 1 District 11 Quarterfinal 2, Pilot Grove Final
4 Crest Ridge (8-9-1)
Class 2 District 16 
6
5 North Platte (8-10)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Quarterfinal 2, Concordia Final
2 Concordia (14-4-1)
Class 2 District 16 
10
7 Lutheran (Kansas City) (1-14)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Quarterfinal 3, Concordia Final
3 West Platte (7-9)
Class 2 District 16 
8
6 Wellington-Napoleon (3-12)
Class 2 District 16 
3
Class 2 District 16 Quarterfinal 4, Concordia Final
Crane (11-8)
Class 2 District 11 
10
Blue Eye (6-10)
Class 2 District 11 
5
Blue Eye Final
Lincoln (23-1)
Class 2 District 15 
10
Bunceton (9-10)
Class 1 District 11 
0
UCM Warrensburg Final
Puxico (0-12)
Class 3 District 2 
1
Campbell (8-5)
Class 2 District 1 
12
Campbell Final
Ruskin (0-16)
Class 5 District 13 
4
Center (9-9)
Class 4 District 13 
14
Kansas City Final
Liberty (Wentzville) (19-8)
Class 5 District 8 
8
Ft. Zumwalt West (18-14)
Class 5 District 8 
7
O'fallon Final (8)
Oak Park (10-18)
Class 5 District 16 
8
Grandview (14-10)
Class 5 District 13 
9
Grandview Final
Bayless (10-13)
Class 4 District 4 
0
Herculaneum (13-3-1)
Class 3 District 4 
10
Herculaneum Final
Smithville (14-11)
Class 4 District 15 
2
Leavenworth,KS (Leavenworth, KS)
 
3
Leavenworth, KS Final
Lee's Summit West (13-13)
Class 5 District 13 
7
Lee's Summit (18-9)
Class 5 District 13 
5
Lee's Summit Final
St. Mary's (St. Louis) (17-13)
Class 4 District 4 
0
Lindbergh (18-13-1)
Class 5 District 2 
4
St. Louis Final
Parkway North (14-11)
Class 5 District 5 
10
McCluer North (16-8)
Class 5 District 6 
15
Florissant Final
McCluer North (16-8)
Class 5 District 6 
15
Parkway North (14-11)
Class 5 District 5 
10
Creve Coeur Final
Lutheran North (5-18)
Class 3 District 5 
5
Ritenour (8-13)
Class 5 District 5 
10
St. Louis Final
Parkway West (10-13)
Class 5 District 3 
1
Rockwood Summit (27-4)
Class 5 District 2 
3
Fenton Final
Tipton (4-15)
Class 2 District 15 
0
Russellville (14-9)
Class 2 District 7 
11
Russellville Final
Rolla (14-5)
Class 5 District 10 
14
Salem (16-3)
Class 4 District 9 
0
Salem Final
Helias Catholic (16-6)
Class 4 District 9 
1
Smith-Cotton (18-9)
Class 5 District 9 
4
Sedalia Final
Bernie (16-5)
Class 2 District 1 
6
Twin Rivers (6-7)
Class 3 District 2 
2
Broseley Final
Viburnum (0-11)
Class 1 District 4 
0
Vienna (12-9)
Class 2 District 8 
20
Vienna Final
Kirkwood (14-5)
Class 5 District 4 
4
Webster Groves (8-19)
Class 5 District 4 
2
Webster Groves Final
Marquette (18-5)
Class 5 District 3 
1
Westminster Christian Academy (29-1)
Class 4 District 6 
2
Chesterfield Final
Halfway (9-8)
Class 1 District 7 
4
Wheatland (9-9)
Class 1 District 9 
3
Wheatland Final
Orchard Farm (9-14)
Class 4 District 6 
7
Whitfield (2-12)
Class 3 District 6 
8
St. Louis Final
Bradleyville (0-9)
Class 1 District 5 
Dora (9-5)
Class 1 District 5 
Dora 4:30 AM
Stockton (14-7)
Class 3 District 12 
Greenfield (14-4)
Class 1 District 6 
Greenfield 4:30 PM
Centralia (6-15)
Class 3 District 7 
Montgomery County (12-6)
Class 3 District 7 
Montgomery City 5:00 PM



Processing. Please wait.