2010-2011 Boys Soccer


2 Saxony Lutheran (12-13)
Class 1 District 1 
5
3 Hancock (1-24)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Semifinal 2, Festus Final
1 Bayless (17-8)
Class 1 District 2 
1
4 Carnahan (2-3)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Semifinal 1, Maplewood Forfeit
2 Maplewood-Richmond Hts. (8-7)
Class 1 District 2 
5
3 Cleveland NJROTC (5-9-1)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Semifinal 2, Maplewood Final
1 John Burroughs (7-10-4)
Class 1 District 4 
6
4 Brentwood (14-10)
Class 1 District 4 
2
Class 1 District 4 Semifinal 1, St. Louis Final
2 Principia (12-8-1)
Class 1 District 4 
0
3 Whitfield (12-11-1)
Class 1 District 4 
3
Class 1 District 4 Semifinal 2, St. Louis Final
2 Stover (13-12)
Class 1 District 11 
2
3 Smithton (6-11)
Class 1 District 11 
3
Class 1 District 11 Semifinal 2, Ashland Final
1 St. Pius X (Kansas City) (14-11)
Class 1 District 16 
7
4 Cameron (4-18)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Semifinal 1, Cameron Final
2 Maryville (15-8)
Class 1 District 16 
0
3 Bishop LeBlond (14-9)
Class 1 District 16 
4
Class 1 District 16 Semifinal 2, Cameron Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (15-10)
Class 2 District 1 
6
4 Fredericktown (5-12-1)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Semifinal 1, Cape Girardeau Final
2 Sikeston (13-7)
Class 2 District 1 
3
3 Perryville (15-8)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Semifinal 2, Cape Girardeau Final
4 Windsor (Imperial) (15-9-1)
Class 2 District 3 
5
5 Bishop DuBourg (3-19-1)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Quarterfinal 2, St. Louis Final
4 Clayton (12-9-2)
Class 2 District 5 
6
5 University City (3-19-1)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Quarterfinal 2, St. Louis Final
4 St. Clair (11-13)
Class 2 District 6 
2
5 Sullivan (5-14)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Quarterfinal 2, Washington Final
4 Warrenton (8-14)
Class 2 District 7 
1
5 St. Charles (4-20)
Class 2 District 7 
2
Class 2 District 7 Quarterfinal 2, O'Fallon Final
4 Republic (2-18)
Class 2 District 9 
1
5 Hillcrest (3-21)
Class 2 District 9 
2
Class 2 District 9 Quarterfinal 2, Bolivar Final
4 Boonville (5-17)
Class 2 District 11 
1
5 Osage (12-14)
Class 2 District 11 
2
Class 2 District 11 Quarterfinal 2, Boonville Final
1 Savannah (12-7-1)
Class 2 District 16 
4
4 Benton (2-23)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Semifinal 1, St. Joseph Final
2 Chillicothe (8-12)
Class 2 District 16 
0
3 Lafayette (St. Joseph) (11-10)
Class 2 District 16 
2
Class 2 District 16 Semifinal 2, St. Joseph Final
4 Lafayette (Wildwood) (16-6-1)
Class 3 District 2 
1
5 Eureka (18-6)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Quarterfinal 2, Wildwood Final
3 Marquette (10-9-1)
Class 3 District 2 
4
6 Parkway West (7-18-1)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Quarterfinal 4, Wildwood Final
4 Parkway Central (9-14)
Class 3 District 3 
2
5 Pattonville (10-15)
Class 3 District 3 
3
Class 3 District 3 Quarterfinal 2, St. Louis Final 2 OT
4 Ladue Horton Watkins (8-13-1)
Class 3 District 4 
2
5 Ritenour (13-9)
Class 3 District 4 
4
Class 3 District 4 Quarterfinal 2, St. Louis Final -1 OT
3 Webster Groves (15-7-1)
Class 3 District 4 
8
6 Roosevelt (11-1)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Quarterfinal 4, St. Louis Final
4 Mehlville (11-12-1)
Class 3 District 8 
5
5 Kirkwood (8-14-1)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Quarterfinal 2, St. Louis Final
3 Oakville (16-9-2)
Class 3 District 8 
2
6 Fox (8-17)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Quarterfinal 4, St. Louis Final
4 Smith-Cotton (14-11)
Class 3 District 9 
2
5 Washington (5-18)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Quarterfinal 2, Sedalia Final
4 West Plains (6-18)
Class 3 District 10 
5
5 Lebanon (0-26)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Quarterfinal 2, West Plains Final
4 Ozark (19-4)
Class 3 District 11 
3
5 Parkview (11-13)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Quarterfinal 2, Springfield Final
3 Nixa (18-5)
Class 3 District 11 
4
6 Branson (13-13)
Class 3 District 11 
0
Class 3 District 11 Quarterfinal 4, Springfield Final



Processing. Please wait.