Boys Soccer

Boys Soccer



3 Sullivan (8-15)
Class 2 District 2 
1
6 Roosevelt with Carnahan (2-9)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Quarterfinal 4, Clayton Forfeit
4 Osage (6-15-1)
Class 2 District 4 
5
5 Wright City (8-15)
Class 2 District 4 
2
Class 2 District 4 Quarterfinal 2, Ashland Final
2 Southern Boone (12-9)
Class 2 District 4 
3
7 Boonville (3-17-1)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Quarterfinal 3, Ashland Final
3 Fulton (12-10)
Class 2 District 4 
11
6 Mexico (6-16-2)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Quarterfinal 4, Ashland Final
4 Chillicothe (9-11)
Class 2 District 8 
4
5 Savannah (4-14)
Class 2 District 8 
3
Class 2 District 8 Quarterfinal 2, Excelsior Springs Final
2 Kirksville (11-9)
Class 2 District 8 
6
7 Lafayette (St. Joseph) (1-16)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Quarterfinal 3, Excelsior Springs Final
3 Bishop LeBlond (12-4)
Class 2 District 8 
1
6 Benton (5-14)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Quarterfinal 4, Excelsior Springs Final 1 OT
1 Farmington (11-6)
Class 3 District 1 
4
8 DeSoto (4-13)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Quarterfinal 1, Hillsboro Final
4 Poplar Bluff (15-5-1)
Class 3 District 1 
5
5 Sikeston (11-12)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Quarterfinal 2, Hillsboro Final
2 Central (Cape Girardeau) (9-8-1)
Class 3 District 1 
4
7 North County (4-18)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Quarterfinal 3, Hillsboro Final
3 Notre Dame (Cape Girardeau) (13-11)
Class 3 District 1 
3
6 Hillsboro (9-13-1)
Class 3 District 1 
1
Class 3 District 1 Quarterfinal 4, Hillsboro Final
1 Rockwood Summit (16-4-1)
Class 3 District 2 
9
8 Festus (2-19)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Quarterfinal 1, Fenton Final
4 Mehlville (7-14)
Class 3 District 2 
8
5 Union (11-8)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 St. Francis Borgia (17-7)
Class 3 District 2 
4
7 Washington (3-19-1)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Quarterfinal 3, Washington Final
3 Pacific (11-7)
Class 3 District 2 
3
6 Windsor (Imperial) (11-12)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Quarterfinal 4, Pacific Final
1 Webster Groves (11-9)
Class 3 District 3 
3
8 Parkway North (7-18)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Quarterfinal 1, St. Louis Final
4 MICDS (10-11)
Class 3 District 3 
2
5 Ladue Horton Watkins (8-14)
Class 3 District 3 
6
Class 3 District 3 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 Whitfield (11-9)
Class 3 District 3 
6
7 Principia (6-11)
Class 3 District 3 
3
Class 3 District 3 Quarterfinal 3, St. Louis Final
3 Parkway West (13-10)
Class 3 District 3 
1
6 Parkway Central (4-17)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Quarterfinal 4, St. Louis Final
1 Camdenton (19-6)
Class 3 District 5 
5
8 Marshfield (5-15-1)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Quarterfinal 1, Jefferson City Final
4 Capital City (7-14)
Class 3 District 5 
2
5 Helias Catholic (9-14)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Quarterfinal 2, Jefferson City Final
2 Springfield Catholic (16-8)
Class 3 District 5 
5
7 West Plains (9-13)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Quarterfinal 3, Jefferson City Final
3 Rolla (16-7)
Class 3 District 5 
1
6 Jefferson City (7-11-3)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Quarterfinal 4, Jefferson City Final
1 St. Michael the Archangel (19-3)
Class 3 District 7 
8
8 Grandview (3-14)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Quarterfinal 1, Independence Final
4 Van Horn (11-10)
Class 3 District 7 
3
5 Belton (6-9-1)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Quarterfinal 2, Independence Final
2 Raytown (15-3-1)
Class 3 District 7 
8
7 Raytown South (2-19)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Quarterfinal 3, Independence Final
3 Warrensburg (14-5)
Class 3 District 7 
1
6 William Chrisman (13-9)
Class 3 District 7 
2
Class 3 District 7 Quarterfinal 4, Independence Final
1 East (Kansas City) (14-2)
Class 3 District 8 
11
8 Winnetonka (7-11)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Quarterfinal 1, Kansas City Final
4 Kearney (13-8)
Class 3 District 8 
3
5 Smithville (18-5)
Class 3 District 8 
4
Class 3 District 8 Quarterfinal 2, Kansas City Final 2 OT
2 Platte County (14-4)
Class 3 District 8 
8
7 Guadalupe Centers Charter (9-12)
Class 3 District 8 
1
Class 3 District 8 Quarterfinal 3, Kansas City Final
3 Lincoln College Prep (8-5)
Class 3 District 8 
0
6 Pembroke Hill (5-15-1)
Class 3 District 8 
1
Class 3 District 8 Quarterfinal 4, Kansas City Final
1 Vianney (18-6-1)
Class 4 District 1 
5
8 Fox (10-15-1)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Quarterfinal 1, St. Louis Final
4 Kirkwood (16-6)
Class 4 District 1 
3
5 Oakville (11-9-1)
Class 4 District 1 
1
Class 4 District 1 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 Lindbergh (19-5)
Class 4 District 1 
5
7 Seckman (12-14)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Quarterfinal 3, St. Louis Final
3 Jackson (17-4)
Class 4 District 1 
0
6 Northwest (Cedar Hill) (13-12)
Class 4 District 1 
2
Class 4 District 1 Quarterfinal 4, St. Louis Final
1 Rockhurst (19-0)
Class 4 District 6 
14
8 Ruskin (3-13)
Class 4 District 6 
0
Class 4 District 6 Quarterfinal 1, Lee's Summit Final
4 Lee's Summit West (11-9-1)
Class 4 District 6 
2
5 Lee's Summit (7-10)
Class 4 District 6 
1
Class 4 District 6 Quarterfinal 2, Lee's Summit Final 1 OT
2 Carthage (19-4)
Class 4 District 6 
3
7 Lee's Summit North (6-16-1)
Class 4 District 6 
2
Class 4 District 6 Quarterfinal 3, Lee's Summit Final
3 Raymore-Peculiar (14-6)
Class 4 District 6 
2
6 Joplin (10-10)
Class 4 District 6 
0
Class 4 District 6 Quarterfinal 4, Lee's Summit Final
1 Rock Bridge (16-6-3)
Class 4 District 7 
3
8 Truman (7-15)
Class 4 District 7 
0
Class 4 District 7 Quarterfinal 1, Columbia Final
4 Blue Springs (10-9-1)
Class 4 District 7 
4
5 Grain Valley (5-14)
Class 4 District 7 
0
Class 4 District 7 Quarterfinal 2, Columbia Final
2 Blue Springs South (9-10)
Class 4 District 7 
6
7 Fort Osage (9-11)
Class 4 District 7 
1
Class 4 District 7 Quarterfinal 3, Columbia Final
3 Hickman (16-9)
Class 4 District 7 
0
6 Smith-Cotton (12-14)
Class 4 District 7 
1
Class 4 District 7 Quarterfinal 4, Columbia Final 1 OT
1 Park Hill South (16-2-1)
Class 4 District 8 
8
8 North Kansas City (9-12)
Class 4 District 8 
0
Class 4 District 8 Quarterfinal 1, Riverside Final
4 Liberty (13-5)
Class 4 District 8 
2
5 Central (St. Joseph) (12-8)
Class 4 District 8 
1
Class 4 District 8 Quarterfinal 2, Riverside Final
2 Park Hill (11-7)
Class 4 District 8 
4
7 Staley (2-17)
Class 4 District 8 
1
Class 4 District 8 Quarterfinal 3, Riverside Final
3 Liberty North (16-5)
Class 4 District 8 
3
6 Oak Park (6-13)
Class 4 District 8 
0
Class 4 District 8 Quarterfinal 4, Riverside Final



Processing. Please wait.