2020-2021 Spring Season Baseball



No Games for Eldon High School on this date.
4 St. Vincent (6-13-1)
Class 2 District 3 
11
5 Greenville (7-14)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Quarterfinal 2, Chaffee Final
3 Bismarck (10-8)
Class 2 District 3 
7
6 Puxico (1-12)
Class 2 District 3 
1
Class 2 District 3 Quarterfinal 4, Chaffee Final
3 Fordland (12-12)
Class 2 District 6 
5
6 Bakersfield (10-8)
Class 2 District 6 
3
Class 2 District 6 Quarterfinal 4, Seymour Final
4 Blue Eye (7-9)
Class 2 District 7 
5
5 Galena (11-13)
Class 2 District 7 
6
Class 2 District 7 Quarterfinal 2, Forsyth Final
3 Marionville (17-6)
Class 2 District 7 
10
6 Verona (6-12)
Class 2 District 7 
3
Class 2 District 7 Quarterfinal 4, Forsyth Final
4 Crest Ridge (11-11)
Class 2 District 13 
7
5 Sweet Springs with Malta Bend (4-13)
Class 2 District 13 
5
Class 2 District 13 Quarterfinal 2, Lincoln Final
3 Lincoln (10-15)
Class 2 District 13 
11
6 Smithton (4-13)
Class 2 District 13 
6
Class 2 District 13 Quarterfinal 4, Lincoln Final
4 West Platte (10-11)
Class 2 District 15 
7
5 Wellington-Napoleon (9-10)
Class 2 District 15 
4
Class 2 District 15 Quarterfinal 2, Weston Final
3 Plattsburg (10-11)
Class 2 District 15 
11
6 North Platte (6-15)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Quarterfinal 4, Weston Final
4 King City with Union Star (6-10)
Class 2 District 16 
3
5 West Nodaway with Nodaway-Holt (2-13)
Class 2 District 16 
2
Class 2 District 16 Quarterfinal 2, St. Joseph Final (8)
3 Tarkio with Fairfax (5-8)
Class 2 District 16 
13
6 North Andrew (1-12)
Class 2 District 16 
3
Class 2 District 16 Quarterfinal 4, St. Joseph Final
1 Portageville (23-8)
Class 3 District 1 
10
5 Twin Rivers (6-11)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Semifinal 1, Malden Final
2 Malden (18-12)
Class 3 District 1 
0
3 East Prairie (10-11)
Class 3 District 1 
10
Class 3 District 1 Semifinal 2, Malden Final
4 Charleston (12-12)
Class 3 District 2 
8
5 Scott City (12-11)
Class 3 District 2 
6
Class 3 District 2 Quarterfinal 2, Cape Girardeau Final
3 Woodland (13-6-1)
Class 3 District 2 
5
6 Clearwater (8-12)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Quarterfinal 4, Cape Girardeau Final
4 Steelville (8-9)
Class 3 District 3 
9
5 Bourbon (2-14)
Class 3 District 3 
2
Class 3 District 3 Quarterfinal 2, Park Hills Final
3 Cuba (7-13)
Class 3 District 3 
7
6 Kingston (2-18)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Quarterfinal 4, Park Hills Final
4 Valley Park (5-8)
Class 3 District 4 
17
5 Bishop DuBourg (3-14)
Class 3 District 4 
13
Class 3 District 4 Quarterfinal 2, Valley Park Final
4 Licking (11-10)
Class 3 District 9 
4
5 Belle (13-12)
Class 3 District 9 
1
Class 3 District 9 Quarterfinal 2, Houston Final
4 Mansfield (9-9)
Class 3 District 10 
11
5 Willow Springs (3-17)
Class 3 District 10 
1
Class 3 District 10 Quarterfinal 2, Mansfield Final
3 New Covenant Academy (9-12-1)
Class 3 District 11 
12
6 Sarcoxie (7-15)
Class 3 District 11 
2
Class 3 District 11 Quarterfinal 4, Clever Final
1 Adrian (17-0)
Class 3 District 14 
4
4 Barstow (6-10-1)
Class 3 District 14 
3
Class 3 District 14 Semifinal 1, Raytown Final
2 St. Michael the Archangel (15-9-2)
Class 3 District 14 
10
3 Butler (11-14)
Class 3 District 14 
4
Class 3 District 14 Semifinal 2, Raytown Final
1 Kennett (21-8)
Class 4 District 1 
11
5 Fredericktown (1-21)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Semifinal 1, Dexter Final
2 Dexter (7-15)
Class 4 District 1 
8
3 Doniphan (14-13)
Class 4 District 1 
7
Class 4 District 1 Semifinal 2, Dexter Final
1 Affton (6-7)
Class 4 District 3 
10
4 Metro (3-7)
Class 4 District 3 
0
Class 4 District 3 Semifinal 1, St. Louis Final
2 Bayless (2-8)
Class 4 District 3 
6
3 Hancock (2-9)
Class 4 District 3 
14
Class 4 District 3 Semifinal 2, St. Louis Final
4 Centralia (17-8)
Class 4 District 6 
13
5 Moberly (5-18)
Class 4 District 6 
4
Class 4 District 6 Quarterfinal 2, Moberly Final
4 Wright City (14-7-2)
Class 4 District 7 
5
5 Fulton (9-15)
Class 4 District 7 
4
Class 4 District 7 Quarterfinal 2, Ashland Final
1 Owensville (18-8)
Class 4 District 9 
4
4 Salem (11-14)
Class 4 District 9 
5
Class 4 District 9 Semifinal 1, Sullivan Final
2 St. Clair (14-7)
Class 4 District 9 
3
3 Sullivan (6-15)
Class 4 District 9 
1
Class 4 District 9 Semifinal 2, Sullivan Final
4 Mountain Grove (16-10-1)
Class 4 District 10 
11
5 Buffalo (4-23)
Class 4 District 10 
0
Class 4 District 10 Quarterfinal 2, Ozark Final
4 Harrisonville (5-14)
Class 4 District 13 
9
5 Clinton (6-20)
Class 4 District 13 
2
Class 4 District 13 Quarterfinal 2, Pleasant Hill Final
4 Center (2-20)
Class 4 District 14 
14
5 Northeast (Kansas City) HS (4-12)
Class 4 District 14 
8
Class 4 District 14 Quarterfinal 2, Lee's Summit Final
4 Richmond (11-11)
Class 4 District 15 
4
5 Chillicothe (10-12)
Class 4 District 15 
5
Class 4 District 15 Quarterfinal 2, Odessa Final (9)



Processing. Please wait.