2009-2010 Spring Season Baseball


1 Malden (20-6)
Class 2 District 1 
11
8 Hayti (4-11)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Quarterfinal 1, Broseley Final
4 South Pemiscot (9-11)
Class 2 District 1 
2
5 Neelyville (10-6)
Class 2 District 1 
3
Class 2 District 1 Quarterfinal 2, Broseley Final
2 Senath-Hornersville (14-6)
Class 2 District 1 
9
7 Campbell (4-9)
Class 2 District 1 
8
Class 2 District 1 Quarterfinal 3, Broseley Final
3 Twin Rivers (13-4)
Class 2 District 1 
5
6 Portageville (7-12)
Class 2 District 1 
4
Class 2 District 1 Quarterfinal 4, Broseley Final
1 Clearwater (24-1)
Class 2 District 2 
10
8 Puxico (1-9)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Quarterfinal 1, Piedmont Final
4 Ellington (6-9)
Class 2 District 2 
2
5 Bloomfield (6-8)
Class 2 District 2 
5
Class 2 District 2 Quarterfinal 2, Piedmont Final
2 Greenville (10-11)
Class 2 District 2 
13
7 Alton (2-10)
Class 2 District 2 
3
Class 2 District 2 Quarterfinal 3, Piedmont Final
3 East Carter (8-9)
Class 2 District 2 
5
6 Thayer (4-12)
Class 2 District 2 
4
Class 2 District 2 Quarterfinal 4, Piedmont Final
4 College Heights Christian (11-5)
Class 2 District 12 
6
5 Diamond (0-3)
Class 2 District 12 
5
Class 2 District 12 Quarterfinal 2, Purdy Final
2 Southwest (Washburn) (12-8)
Class 2 District 12 
9
7 Sarcoxie (2-17)
Class 2 District 12 
4
Class 2 District 12 Quarterfinal 3, Purdy Final
3 Pierce City (8-9)
Class 2 District 12 
3
6 McAuley Catholic (5-15)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Quarterfinal 4, Purdy Final
2 Summit Christian Academy (15-7)
Class 2 District 14 
12
7 Butler (1-8)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Quarterfinal 3, Adrian Final
3 Lexington with Norborne (11-8)
Class 2 District 14 
6
6 Archie (6-14)
Class 2 District 14 
5
Class 2 District 14 Quarterfinal 4, Adrian Final
4 Schuyler County (10-5)
Class 2 District 15 
4
5 Knox County (0-1)
Class 2 District 15 
1
Class 2 District 15 Quarterfinal 2, Salisbury Final
4 St. Mary's (Independence) (13-5)
Class 2 District 16 
4
5 West Platte (13-6)
Class 2 District 16 
15
Class 2 District 16 Quarterfinal 2, Dearborn Final
1 Grain Valley (12-4)
Class 3 District 14 
11
8 Van Horn (12-5)
Class 3 District 14 
1
Class 3 District 14 Quarterfinal 1, Excelsior Springs Final
1 Savannah (15-6)
Class 3 District 16 
12
8 Platte County (4-11)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Quarterfinal 1, Final
4 Smithville (9-11)
Class 3 District 16 
7
5 Benton (6-14)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Quarterfinal 2, Final
2 Lafayette (St. Joseph) (15-6)
Class 3 District 16 
7
7 Maryville (3-10)
Class 3 District 16 
4
Class 3 District 16 Quarterfinal 3, Final
3 Bishop LeBlond (14-4)
Class 3 District 16 
9
6 Cameron (3-9)
Class 3 District 16 
1
Class 3 District 16 Quarterfinal 4, Final
1 Festus (18-6)
Class 4 District 1 
3
8 Poplar Bluff (8-13)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Quarterfinal 1, Poplar Bluff Final
4 Jackson (15-7)
Class 4 District 1 
6
5 Central (Cape Girardeau) (16-8)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Quarterfinal 2, Poplar Bluff Final
2 Sikeston (14-7)
Class 4 District 1 
2
7 North County (13-14)
Class 4 District 1 
6
Class 4 District 1 Quarterfinal 3, Poplar Bluff Final
3 Farmington (15-10)
Class 4 District 1 
4
6 DeSoto (16-15-1)
Class 4 District 1 
5
Class 4 District 1 Quarterfinal 4, Poplar Bluff Final
1 SLUH (15-5)
Class 4 District 5 
10
2 Ritenour (10-16)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Championship, Final
1 SLUH (15-5)
Class 4 District 5 
10
4 University City (5-6-3)
Class 4 District 5 
4
Class 4 District 5 Semifinal 1, Final
2 Ritenour (10-16)
Class 4 District 5 
10
3 Gateway (11-6-5)
Class 4 District 5 
3
Class 4 District 5 Semifinal 2, Final
1 SLUH (15-5)
Class 4 District 5 
1
8 Sumner (4-5-1)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Quarterfinal 1, Forfeit
4 University City (5-6-3)
Class 4 District 5 
10
5 Normandy Collaborative (3-3)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Quarterfinal 2, Final
2 Ritenour (10-16)
Class 4 District 5 
1
7 Vashon (2-8)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Quarterfinal 3, Forfeit
3 Gateway (11-6-5)
Class 4 District 5 
20
6 Beaumont (0-3)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Quarterfinal 4, Final
4 Staley (17-6)
Class 4 District 16 
2
5 Central (St. Joseph) (12-8)
Class 4 District 16 
11
Class 4 District 16 Quarterfinal 2, Riverside Final
3 Park Hill (14-5)
Class 4 District 16 
4
6 Park Hill South (14-9)
Class 4 District 16 
1
Class 4 District 16 Quarterfinal 4, Riverside Final



Processing. Please wait.