2020-2021 Spring Season Baseball


4 Delta (5-9)
Class 1 District 2 
4
5 Leopold (2-9)
Class 1 District 2 
2
Class 1 District 2 Quarterfinal 2, Bell City Final
3 Bell City (11-9)
Class 1 District 2 
13
6 Oak Ridge (0-16)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Quarterfinal 4, Bell City Final
4 Zalma (4-11)
Class 1 District 3 
2
5 Lesterville (3-12)
Class 1 District 3 
6
Class 1 District 3 Quarterfinal 2, Annapolis Final
3 Eminence (8-10)
Class 1 District 3 
7
6 Bunker (0-10)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Quarterfinal 4, Annapolis Forfeit
4 Summersville (4-17)
Class 1 District 4 
9
5 Koshkonong (1-12)
Class 1 District 4 
7
Class 1 District 4 Quarterfinal 2, Norwood Final
3 Winona (9-7)
Class 1 District 4 
17
6 Bradleyville (0-15)
Class 1 District 4 
2
Class 1 District 4 Quarterfinal 4, Norwood Final
4 Walnut Grove (7-12)
Class 1 District 5 
1
5 Wheaton (6-13)
Class 1 District 5 
12
Class 1 District 5 Quarterfinal 2, Hurley Final
4 Hume (8-6)
Class 1 District 6 
6
5 Bronaugh (1-13)
Class 1 District 6 
2
Class 1 District 6 Quarterfinal 2, Lockwood Final
3 McAuley Catholic (6-12)
Class 1 District 6 
16
6 Sheldon (0-9)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Quarterfinal 4, Lockwood Final
4 Lutheran (Kansas City) (7-7)
Class 1 District 10 
3
5 Santa Fe (3-16)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Quarterfinal 2, Concordia Final
3 Northland Christian HS (10-8)
Class 1 District 10 
9
6 La Monte (1-15)
Class 1 District 10 
4
Class 1 District 10 Quarterfinal 4, Concordia Final
4 Wellsville-Middletown (8-9)
Class 1 District 12 
13
5 Bevier (2-11)
Class 1 District 12 
1
Class 1 District 12 Quarterfinal 2, Sturgeon Final
3 Community (9-11)
Class 1 District 12 
10
6 Madison (2-11)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Quarterfinal 4, Sturgeon Final
4 Canton (11-6)
Class 1 District 13 
9
5 Marion County (9-6)
Class 1 District 13 
3
Class 1 District 13 Quarterfinal 2, Laplata Final
2 Knox County (14-5)
Class 1 District 13 
16
7 Brashear (5-10)
Class 1 District 13 
6
Class 1 District 13 Quarterfinal 3, Laplata Final
3 North Shelby (11-4)
Class 1 District 13 
5
6 Atlanta (8-5)
Class 1 District 13 
4
Class 1 District 13 Quarterfinal 4, Laplata Final (9)
4 Novinger (8-8)
Class 1 District 14 
5
5 Grundy County with Newtown-Harris (4-10)
Class 1 District 14 
1
Class 1 District 14 Quarterfinal 2, Green City Final
3 Linn County (6-10)
Class 1 District 14 
15
6 Bucklin with Macon County (2-11)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Quarterfinal 4, Green City Final
4 St. Joseph Christian (8-7)
Class 1 District 16 
5
5 North Nodaway (3-10)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Quarterfinal 2, Guilford Final
3 Northeast Nodaway (9-4)
Class 1 District 16 
11
6 DeKalb (1-15)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Quarterfinal 4, Guilford Final
4 Bernie (14-11)
Class 2 District 1 
6
5 Senath-Hornersville (5-15)
Class 2 District 1 
4
Class 2 District 1 Quarterfinal 2, Bernie Final
3 Holcomb (16-5)
Class 2 District 1 
6
6 Bloomfield (5-14)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Quarterfinal 4, Bernie Final
4 Alton (11-10)
Class 2 District 2 
1
5 Neelyville (10-16)
Class 2 District 2 
11
Class 2 District 2 Quarterfinal 2, Van Buren Final
3 Ellington (13-9)
Class 2 District 2 
15
6 Thayer (7-11)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Quarterfinal 4, Van Buren Final
4 Diamond (5-16)
Class 2 District 8 
2
5 Jasper (7-10)
Class 2 District 8 
5
Class 2 District 8 Quarterfinal 2, Miller Final
3 Ash Grove (15-6)
Class 2 District 8 
8
6 College Heights Christian (8-11)
Class 2 District 8 
2
Class 2 District 8 Quarterfinal 4, Miller Final
4 Milan (6-8)
Class 2 District 11 
9
5 Schuyler County (7-13)
Class 2 District 11 
7
Class 2 District 11 Quarterfinal 2, Memphis Final
4 New Franklin (13-5)
Class 2 District 12 
7
5 Keytesville with Brunswick, Northwestern (Mendon) (11-4)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Quarterfinal 2, Harrisburg Final
3 Harrisburg (8-12)
Class 2 District 12 
14
6 Fayette (2-18)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Quarterfinal 4, Harrisburg Final
4 Lakeland (6-11)
Class 2 District 14 
7
5 Miami with Drexel (5-5)
Class 2 District 14 
0
Class 2 District 14 Quarterfinal 2, Lone Jack Forfeit
3 Montrose with Appleton City (9-9)
Class 2 District 14 
13
6 Osceola (1-12)
Class 2 District 14 
3
Class 2 District 14 Quarterfinal 4, Lone Jack Final
4 Central (New Madrid County) (4-18)
Class 3 District 1 
6
5 Twin Rivers (6-10)
Class 3 District 1 
12
Class 3 District 1 Quarterfinal 2, Malden Final
3 East Prairie (9-11)
Class 3 District 1 
18
6 Caruthersville (2-15)
Class 3 District 1 
3
Class 3 District 1 Quarterfinal 4, Malden Final
4 Whitfield (9-5)
Class 3 District 6 
0
5 Montgomery County (9-11)
Class 3 District 6 
5
Class 3 District 6 Quarterfinal 2, St. Louis Final
3 Hermann (14-11)
Class 3 District 6 
10
6 Duchesne (5-23)
Class 3 District 6 
4
Class 3 District 6 Quarterfinal 4, Hermann Final
4 South Shelby (13-5)
Class 3 District 8 
6
5 Missouri Military Academy (5-7)
Class 3 District 8 
2
Class 3 District 8 Quarterfinal 2, Mokane Final
4 Cole Camp (10-10)
Class 3 District 13 
5
5 Sherwood (2-19)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Quarterfinal 2, Cole Camp Final
3 Holden (10-11)
Class 3 District 13 
15
6 Stover (2-15)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Quarterfinal 4, Cole Camp Final
4 Barstow (6-9-1)
Class 3 District 14 
7
5 Cristo Rey (0-5)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Quarterfinal 2, Blue Springs Forfeit
4 Lafayette County (9-12)
Class 3 District 15 
9
5 Lexington with Norborne (3-20)
Class 3 District 15 
6
Class 3 District 15 Quarterfinal 2, Lathrop Final
4 Brookfield (3-15)
Class 3 District 16 
12
5 Trenton (2-13)
Class 3 District 16 
5
Class 3 District 16 Quarterfinal 2, Carrollton Final
4 Perryville (3-15)
Class 4 District 1 
8
5 Fredericktown (1-20)
Class 4 District 1 
9
Class 4 District 1 Quarterfinal 2, Dexter Final
4 Potosi (11-13)
Class 4 District 2 
8
5 Herculaneum (12-11)
Class 4 District 2 
10
Class 4 District 2 Quarterfinal 2, Park Hills Final
4 Orchard Farm (8-20)
Class 4 District 5 
6
5 Bowling Green (10-9)
Class 4 District 5 
9
Class 4 District 5 Quarterfinal 2, Winfield Final
4 Eldon (7-20)
Class 4 District 8 
7
5 Osage (8-13)
Class 4 District 8 
2
Class 4 District 8 Quarterfinal 2, California Final
4 Salem (10-14)
Class 4 District 9 
3
5 St. James (6-13)
Class 4 District 9 
2
Class 4 District 9 Quarterfinal 2, Sullivan Final
4 Lamar (8-11)
Class 4 District 12 
2
5 East Newton (4-15)
Class 4 District 12 
7
Class 4 District 12 Quarterfinal 2, Seneca Final
4 Benton (12-15)
Class 4 District 16 
2
5 Cameron (7-11)
Class 4 District 16 
3
Class 4 District 16 Quarterfinal 2, St. Joseph Final
Charleston (11-12)
Class 3 District 2 
1
Central (Cape Girardeau) (15-11)
Class 5 District 1 
11
Cape Girardeau Final
Gateway Legacy Sr. H.
 
0
DeSmet (11-16)
Class 6 District 2 
6
St. Louis Final
Parkway North (11-16)
Class 5 District 3 
1
Festus (12-14)
Class 5 District 1 
7
Parkway Tournament,  Creve Coeur Final
Raytown (5-14)
Class 6 District 7 
7
Grandview (8-14-1)
Class 5 District 7 
2
Grandview Final
Francis Howell Central (13-17)
Class 6 District 3 
14
Kirkwood (11-14)
Class 6 District 2 
6
Kirkwood Final
Cooter (14-10)
Class 1 District 1 
4
Notre Dame (Cape Girardeau) (10-13)
Class 5 District 1 
10
Cape Girardeau Final
Festus (12-14)
Class 5 District 1 
7
Parkway North (11-16)
Class 5 District 3 
1
Creve Coeur Final
Sumner (Kansas City, KS)
 
2
Pembroke Hill (13-9)
Class 5 District 8 
12
Kansas City Final
Prairie Home with Bunceton (8-8)
Class 1 District 9 
0
Tipton (14-8)
Class 3 District 13 
2
Tipton Final
Ft. Zumwalt North (8-17)
Class 6 District 4 
7
Washington (17-10)
Class 6 District 3 
9
Washington Final



Processing. Please wait.