2018-2019 Spring Season Baseball


3 Greenville (13-9)
Class 2 District 2 
4
6 Thayer (3-16)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, Van Buren Final
4 Tarkio with Fairfax (7-5)
Class 2 District 16 
8
5 Maysville (7-9)
Class 2 District 16 
10
Class 2 District 16 Tournament, Faucett Final
2 St. Joseph Christian (13-4)
Class 2 District 16 
7
7 Tri-County with Gallatin (3-10)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Tournament, Faucett Final
3 Bishop LeBlond (5-12)
Class 2 District 16 
8
6 Mercer (5-6)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Faucett Final
4 Lamar (10-8)
Class 3 District 13 
5
5 Butler (6-14)
Class 3 District 13 
3
Class 3 District 13 Tournament, El Dorado Springs Final
3 Stockton (12-9)
Class 3 District 13 
8
6 Sherwood (3-13)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Tournament, El Dorado Springs Final
4 St. Michael the Archangel (10-9)
Class 3 District 15 
7
5 St. Paul Lutheran (Concordia) (8-14)
Class 3 District 15 
5
Class 3 District 15 Tournament, Lee's Summit Final
2 Lafayette County (19-2)
Class 3 District 15 
16
7 University Academy Charter with Ewing Marion Kauffman HS (2-13)
Class 3 District 15 
1
Class 3 District 15 Tournament, Lee's Summit Final
3 Lexington with Norborne (14-8)
Class 3 District 15 
10
6 Barstow (2-12)
Class 3 District 15 
3
Class 3 District 15 Tournament, Lee's Summit Final
3 Sikeston (13-7)
Class 4 District 1 
7
6 Dexter (3-18)
Class 4 District 1 
3
Class 4 District 1 Tournament, Sikeston Final
4 Marshall (16-8)
Class 4 District 9 
8
5 Centralia (11-6)
Class 4 District 9 
1
Class 4 District 9 Tournament, Ashland Final
2 Boonville (16-8)
Class 4 District 9 
11
7 Moberly (6-14)
Class 4 District 9 
1
Class 4 District 9 Tournament, Ashland Final
3 Southern Boone (18-7)
Class 4 District 9 
1
6 Fulton (9-15)
Class 4 District 9 
0
Class 4 District 9 Tournament, Ashland Final
4 Bolivar (14-9)
Class 4 District 11 
1
5 Hollister (16-9)
Class 4 District 11 
4
Class 4 District 11 Tournament, Hollister Final
3 Springfield Catholic (16-8)
Class 4 District 11 
5
6 Reeds Spring (11-8)
Class 4 District 11 
1
Class 4 District 11 Tournament, Hollister Final
4 Seneca (14-11)
Class 4 District 12 
3
5 Cassville (7-15)
Class 4 District 12 
1
Class 4 District 12 Tournament, Seneca Final
3 Carl Junction (10-16)
Class 4 District 12 
10
6 Nevada (3-19)
Class 4 District 12 
0
Class 4 District 12 Tournament, Seneca Final
4 Harrisonville (5-15)
Class 4 District 13 
5
5 Clinton (6-16)
Class 4 District 13 
1
Class 4 District 13 Tournament, Odessa Final
3 Odessa (13-8)
Class 4 District 13 
8
6 Oak Grove (7-15)
Class 4 District 13 
3
Class 4 District 13 Tournament, Odessa Final
4 Lafayette (St. Joseph) (14-6)
Class 4 District 16 
10
5 Maryville (9-11)
Class 4 District 16 
0
Class 4 District 16 Tournament, St. Joseph Final
2 Benton (15-8)
Class 4 District 16 
5
7 Cameron (6-17)
Class 4 District 16 
2
Class 4 District 16 Tournament, St. Joseph Final
3 Kirksville (20-8)
Class 4 District 16 
3
6 Chillicothe (5-15)
Class 4 District 16 
1
Class 4 District 16 Tournament, St. Joseph Final
4 Ozark (16-12)
Class 5 District 10 
10
5 Branson (6-19)
Class 5 District 10 
0
Class 5 District 10 Tournament, Springfield Final
2 Nixa (22-2)
Class 5 District 10 
4
7 Parkview (3-24)
Class 5 District 10 
0
Class 5 District 10 Tournament, Springfield Final
3 Kickapoo (20-10)
Class 5 District 10 
10
6 West Plains (5-16)
Class 5 District 10 
0
Class 5 District 10 Tournament, Springfield Final
4 Neosho (11-16)
Class 5 District 11 
1
5 Republic (14-11)
Class 5 District 11 
7
Class 5 District 11 Tournament, Joplin Final
3 Joplin (15-10)
Class 5 District 11 
6
6 McDonald County (10-19)
Class 5 District 11 
1
Class 5 District 11 Tournament, Joplin Final
4 Belton (12-17)
Class 5 District 12 
5
5 Hillcrest (10-13)
Class 5 District 12 
0
Class 5 District 12 Tournament, Lee's Summit Final
3 Raymore-Peculiar (11-18)
Class 5 District 12 
10
6 Central (Springfield) (2-16)
Class 5 District 12 
0
Class 5 District 12 Tournament, Lee's Summit Final
4 Raytown South (7-14)
Class 5 District 13 
1
5 Grandview (4-21)
Class 5 District 13 
3
Class 5 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
3 Lee's Summit North (11-16)
Class 5 District 13 
13
6 Ruskin (1-16)
Class 5 District 13 
0
Class 5 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
4 Central (St. Joseph) (14-10)
Class 5 District 16 
0
5 Platte County (17-11)
Class 5 District 16 
2
Class 5 District 16 Tournament, Kansas City Final
3 Park Hill South (16-15)
Class 5 District 16 
3
6 Oak Park (11-18)
Class 5 District 16 
5
Class 5 District 16 Tournament, Kansas City Final



Processing. Please wait.