2014-2015 Spring Season Softball


4 North Pemiscot (6-5)
Class 1 District 1 
15
5 Delta (Deering) (4-3)
Class 1 District 1 
8
Class 1 District 1 Quarterfinal 2, Caruthersville Final
3 Caruthersville (4-10)
Class 1 District 1 
16
6 Cooter (2-12)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Quarterfinal 4, Caruthersville Final
4 Holcomb (8-8)
Class 1 District 2 
15
5 Gideon (3-6-1)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Quarterfinal 2, Kennett Final
2 Senath-Hornersville (9-10)
Class 1 District 2 
1
7 Clarkton (0-5)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Quarterfinal 3, Kennett Forfeit
3 Southland (9-1)
Class 1 District 2 
5
6 Campbell (1-9)
Class 1 District 2 
2
Class 1 District 2 Quarterfinal 4, Kennett Final
4 Charleston (5-11)
Class 1 District 3 
8
5 Risco (0-9)
Class 1 District 3 
4
Class 1 District 3 Quarterfinal 2, Bernie Final
3 Dexter (8-10)
Class 1 District 3 
13
6 Bloomfield (2-16)
Class 1 District 3 
3
Class 1 District 3 Quarterfinal 4, Bernie Final
4 Woodland (9-14)
Class 1 District 4 
17
5 Scott County Central (0-8)
Class 1 District 4 
7
Class 1 District 4 Quarterfinal 2, Scott City Final
4 Oak Ridge (7-10)
Class 1 District 5 
23
5 Kingston (7-9)
Class 1 District 5 
1
Class 1 District 5 Quarterfinal 2, PARK HILLS Final
2 Bismarck (9-4)
Class 1 District 5 
15
7 Crystal City (0-9)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Quarterfinal 3, PARK HILLS Final
3 Meadow Heights (7-10)
Class 1 District 5 
5
6 Valle Catholic (4-9)
Class 1 District 5 
19
Class 1 District 5 Quarterfinal 4, PARK HILLS Final
4 Eminence (5-13)
Class 1 District 6 
14
5 Ellington (1-10)
Class 1 District 6 
4
Class 1 District 6 Quarterfinal 2, Greenville Final
2 Greenville (7-8)
Class 1 District 6 
10
7 Zalma (0-10)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Quarterfinal 3, Greenville Final
3 Arcadia Valley (5-9)
Class 1 District 6 
19
6 Summersville (0-15)
Class 1 District 6 
17
Class 1 District 6 Quarterfinal 4, Greenville Final
4 Conway (6-14)
Class 1 District 7 
1
5 Sparta (8-9)
Class 1 District 7 
6
Class 1 District 7 Quarterfinal 2, Mountain Grove Final
2 Plato (11-5)
Class 1 District 7 
13
7 Chadwick (2-10-1)
Class 1 District 7 
3
Class 1 District 7 Quarterfinal 3, Mountain Grove Final
3 Cabool (5-4)
Class 1 District 7 
14
6 Fordland (2-13)
Class 1 District 7 
4
Class 1 District 7 Quarterfinal 4, Mountain Grove Final
4 Blue Eye (8-10)
Class 1 District 8 
32
5 Crane (6-14)
Class 1 District 8 
30
Class 1 District 8 Quarterfinal 2, Clever Final
2 Forsyth (20-6)
Class 1 District 8 
16
7 Spokane (1-18)
Class 1 District 8 
1
Class 1 District 8 Quarterfinal 3, Clever Final
3 Clever (13-7-1)
Class 1 District 8 
16
6 Hurley (4-12-1)
Class 1 District 8 
6
Class 1 District 8 Quarterfinal 4, Clever Final
4 Strafford (12-7-1)
Class 1 District 9 
8
5 Billings (13-11)
Class 1 District 9 
6
Class 1 District 9 Quarterfinal 2, Marionville Final
2 Fair Grove (15-9)
Class 1 District 9 
10
7 Miller (4-15)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Quarterfinal 3, Marionville Final
3 Mt. Vernon (19-8)
Class 1 District 9 
11
6 Ash Grove (10-13)
Class 1 District 9 
1
Class 1 District 9 Quarterfinal 4, Marionville Final
4 Wheaton (9-4)
Class 1 District 10 
8
5 Southwest (Washburn) (5-12)
Class 1 District 10 
2
Class 1 District 10 Quarterfinal 2, Purdy Final
2 Pierce City (19-4)
Class 1 District 10 
11
7 Verona (6-12)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Quarterfinal 3, Purdy Final
3 Sarcoxie (15-9)
Class 1 District 10 
14
6 Exeter (3-11)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Quarterfinal 4, Purdy Final
4 Jasper (11-10)
Class 1 District 11 
15
5 Greenfield (4-10)
Class 1 District 11 
5
Class 1 District 11 Quarterfinal 2, Lockwood Final
2 Liberal (11-8)
Class 1 District 11 
18
7 Golden City (0-11)
Class 1 District 11 
5
Class 1 District 11 Quarterfinal 3, Lockwood Final
3 College Heights Christian with McAuley Catholic (11-10)
Class 1 District 11 
12
6 Lockwood (7-18)
Class 1 District 11 
2
Class 1 District 11 Quarterfinal 4, Lockwood Final
4 Lakeland (7-8)
Class 1 District 12 
14
5 Northeast Vernon County (6-6)
Class 1 District 12 
4
Class 1 District 12 Quarterfinal 2, Stockton Final
2 Stockton (11-11)
Class 1 District 12 
16
7 Bronaugh (0-8)
Class 1 District 12 
1
Class 1 District 12 Quarterfinal 3, Stockton Final
3 Osceola (9-9)
Class 1 District 12 
21
6 Sheldon (0-7)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Quarterfinal 4, Stockton Final
4 Rich Hill (4-12)
Class 1 District 13 
10
5 Hume (4-3)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Quarterfinal 2, Adrian Final
2 Drexel (9-8)
Class 1 District 13 
17
7 Miami (4-11)
Class 1 District 13 
7
Class 1 District 13 Quarterfinal 3, Adrian Final
3 Butler (5-10-1)
Class 1 District 13 
13
6 Ballard (3-7)
Class 1 District 13 
3
Class 1 District 13 Quarterfinal 4, Adrian Final
4 Archie (16-4)
Class 1 District 14 
7
5 Windsor (11-10)
Class 1 District 14 
2
Class 1 District 14 Quarterfinal 2, Cole Camp Final
2 Green Ridge (16-2)
Class 1 District 14 
10
7 Kingsville (1-10)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Quarterfinal 3, Cole Camp Final
3 Cole Camp (14-4)
Class 1 District 14 
1
6 Lincoln (13-6)
Class 1 District 14 
4
Class 1 District 14 Quarterfinal 4, Cole Camp Final
4 Tipton (4-8)
Class 1 District 15 
16
5 Sacred Heart (1-16)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Quarterfinal 2, La Monte Final
2 Smithton (8-5)
Class 1 District 15 
13
7 Otterville (0-12)
Class 1 District 15 
3
Class 1 District 15 Quarterfinal 3, La Monte Final
3 Northwest (Hughesville) (9-11)
Class 1 District 15 
12
6 Bunceton with Prairie Home (3-9)
Class 1 District 15 
11
Class 1 District 15 Quarterfinal 4, La Monte Final
4 St. Paul Lutheran (Concordia) (8-5)
Class 1 District 16 
15
5 Concordia (4-14)
Class 1 District 16 
3
Class 1 District 16 Quarterfinal 2, Alma Final
3 Lone Jack (6-10)
Class 1 District 16 
15
6 Sweet Springs with Malta Bend (3-7)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Quarterfinal 4, Alma Final
East Prairie (9-8)
 
3
Central (New Madrid County) (12-5)
Class 1 District 1 
9
New Madrid Final
Twin Rivers (5-2)
 
0
Naylor (12-1)
 
2
Naylor Final
Doniphan (3-0)
 
13
Puxico (1-13)
 
3
Puxico Final
Koshkonong (0-1)
 
0
Thayer (8-2)
 
11
Thayer Final
Winona (12-7)
 
6
Van Buren (19-1)
 
11
Van Buren Final



Processing. Please wait.