2020-2021 Girls Basketball

Follow us on Social Media for all Final Four game updates:



No Games for School of the Ozarks High School on this date.
1 Central (New Madrid County) (19-3)
Class 4 District 1 
2 Doniphan (21-4)
Class 4 District 1 
Class 4 District 1 Championship, Kennett 7:00 PM
1 Ste. Genevieve (18-6)
Class 4 District 2 
52
2 Central (Park Hills) (19-4)
Class 4 District 2 
64
Class 4 District 2 Championship, Potosi Final
1 Vashon (14-1)
Class 4 District 4 
2 Metro (14-4)
Class 4 District 4 
Class 4 District 4 Championship, St.louis 7:30 PM
1 Westminster Christian Academy (22-4)
Class 4 District 5 
54
2 John Burroughs (12-6)
Class 4 District 5 
52
Class 4 District 5 Championship, Chesterfield Final
1 Lutheran St. Charles (19-6)
Class 4 District 6 
2 St. Francis Borgia (13-12)
Class 4 District 6 
Class 4 District 6 Championship, St. Peters 6:00 PM
3 Forsyth (15-7)
Class 4 District 11 
47
4 Ava (21-5)
Class 4 District 11 
55
Class 4 District 11 Championship, Mountain Grove Final
1 Mt. Vernon (23-3)
Class 4 District 12 
5 Cassville (11-14)
Class 4 District 12 
Class 4 District 12 Semifinal 1, Mount Vernon 7:00 PM
2 Aurora (14-10)
Class 4 District 12 
3 Seneca (12-14)
Class 4 District 12 
Class 4 District 12 Semifinal 2, Aurora 7:00 PM
1 El Dorado Springs (22-5)
Class 4 District 13 
2 Notre Dame de Sion (17-6)
Class 4 District 13 
Class 4 District 13 Championship, El Dorado Springs 6:00 PM
1 Central (Kansas City) (9-14)
Class 4 District 15 
40
2 Center (8-11)
Class 4 District 15 
54
Class 4 District 15 Championship, Kansas City Final
1 Maryville (22-1)
Class 4 District 16 
2 Benton (12-9)
Class 4 District 16 
Class 4 District 16 Championship, Maryville 6:00 PM
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (15-5)
Class 5 District 1 
56
2 Central (Cape Girardeau) (13-9)
Class 5 District 1 
36
Class 5 District 1 Championship, Cape Girardeau Final
1 North County (19-3)
Class 5 District 2 
55
2 Farmington (16-8)
Class 5 District 2 
43
Class 5 District 2 Championship, Bonne Terre Final
1 Union (16-1)
Class 5 District 4 
60
2 Sullivan (9-13)
Class 5 District 4 
26
Class 5 District 4 Championship, Union Final
1 Cardinal Ritter (20-5)
Class 5 District 5 
54
2 MICDS (16-9)
Class 5 District 5 
39
Class 5 District 5 Championship, St. Louis Final
1 Willard (22-4)
Class 5 District 10 
64
2 Bolivar (14-12)
Class 5 District 10 
59
Class 5 District 10 Championship, Bolivar Final
1 McDonald County (12-14)
Class 5 District 11 
2 Logan-Rogersville (8-14)
Class 5 District 11 
Class 5 District 11 Championship, Anderson 7:00 PM
1 Carl Junction (16-8)
Class 5 District 12 
3 Webb City (9-14)
Class 5 District 12 
Class 5 District 12 Championship, Carl Junction 7:00 PM
1 St. Pius X (Kansas City) (21-2)
Class 5 District 14 
2 William Chrisman (20-5)
Class 5 District 14 
Class 5 District 14 Championship, Independence 6:00 PM
1 Mexico (19-4)
Class 5 District 15 
28
2 Kirksville (13-10)
Class 5 District 15 
33
Class 5 District 15 Championship, Mexico Final
1 Jackson (19-6)
Class 6 District 1 
2 Northwest (Cedar Hill) (11-12)
Class 6 District 1 
Class 6 District 1 Championship, Cedar Hill 6:00 PM
1 Marquette (17-5)
Class 6 District 3 
2 Eureka (16-11)
Class 6 District 3 
Class 6 District 3 Championship, Chesterfield 6:00 PM
1 Incarnate Word Academy (25-0)
Class 6 District 5 
78
2 Pattonville (13-14)
Class 6 District 5 
27
Class 6 District 5 Championship, Maryland Heights Final
1 Francis Howell Central (19-6)
Class 6 District 6 
2 Francis Howell North (18-7)
Class 6 District 6 
Class 6 District 6 Championship, St. Charles 7:00 PM
1 Holt (20-2)
Class 6 District 7 
2 Troy Buchanan (15-9)
Class 6 District 7 
Class 6 District 7 Championship, Wentzville 6:00 PM
1 Jefferson City (19-2)
Class 6 District 9 
2 Capital City High (4-22)
Class 6 District 9 
Class 6 District 9 Championship, Jefferson City 7:00 PM
1 Central (Springfield) (14-12)
Class 6 District 10 
3 Lebanon (15-11)
Class 6 District 10 
Class 6 District 10 Championship, Springfield 6:00 PM
1 Nixa (20-7)
Class 6 District 11 
2 Ozark (14-11)
Class 6 District 11 
Class 6 District 11 Championship, 6:00 PM
1 Kickapoo (25-2)
Class 6 District 12 
2 Republic (19-7)
Class 6 District 12 
Class 6 District 12 Championship, Republic 7:00 PM
1 Lee's Summit West (10-6)
Class 6 District 13 
2 Raymore-Peculiar (5-15)
Class 6 District 13 
Class 6 District 13 Championship, Lees Summit 7:00 PM
1 Blue Springs (15-5)
Class 6 District 14 
2 Raytown (17-7)
Class 6 District 14 
Class 6 District 14 Championship, Blue Springs 7:00 PM
2 Liberty (12-13)
Class 6 District 15 
4 Truman (12-9)
Class 6 District 15 
Class 6 District 15 Championship, Liberty 7:00 PM
1 Park Hill (16-7)
Class 6 District 16 
2 Staley (18-3)
Class 6 District 16 
Class 6 District 16 Championship, Kansas City 6:30 PM



Processing. Please wait.