2020-2021 Boys Basketball

Follow us on Social Media for all Final Four game updates:



No Games for Perryville High School on this date.
1 Ste. Genevieve (15-8)
Class 4 District 2 
4 Fredericktown (11-12)
Class 4 District 2 
Class 4 District 2 Semifinal 1, Ste. Genevieve 6:00 PM
2 Central (Park Hills) (13-10)
Class 4 District 2 
3 Potosi (12-10)
Class 4 District 2 
Class 4 District 2 Semifinal 2, Park Hills 6:00 PM
1 Confluence Prep Academy Charter (12-7)
Class 4 District 3 
0
5 Roosevelt (4-11)
Class 4 District 3 
1
Class 4 District 3 Semifinal 1, St. Louis Final
2 Bayless (13-7)
Class 4 District 3 
3 Hancock (6-14)
Class 4 District 3 
Class 4 District 3 Semifinal 2, St. Louis 5:00 PM
4 Whitfield (10-10)
Class 4 District 5 
5 Normandy Collaborative (9-10)
Class 4 District 5 
Class 4 District 5 Quarterfinal 2, St. Louis 6:00 PM
3 Priory (16-6)
Class 4 District 5 
6 John Burroughs (4-6)
Class 4 District 5 
Class 4 District 5 Quarterfinal 4, St. Louis 6:00 PM
4 Mountain Grove (9-15)
Class 4 District 11 
5 Liberty (Mountain View) (11-12)
Class 4 District 11 
Class 4 District 11 Quarterfinal 2, Mountain Grove 6:00 PM
3 Willow Springs (18-7)
Class 4 District 11 
6 Forsyth (14-12)
Class 4 District 11 
Class 4 District 11 Quarterfinal 4, Willow Springs 6:00 PM
4 Aurora (11-13)
Class 4 District 12 
5 Seneca (4-18)
Class 4 District 12 
Class 4 District 12 Quarterfinal 2, Aurora 7:00 PM
3 Reeds Spring (10-14)
Class 4 District 12 
6 Cassville (4-20)
Class 4 District 12 
Class 4 District 12 Quarterfinal 4, Reeds Spring 7:00 PM
4 Hogan Prep Academy Charter (7-13)
Class 4 District 15 
5 Northeast (Kansas City) HS (1-21)
Class 4 District 15 
Class 4 District 15 Quarterfinal 2, Kansas City 5:00 PM
4 Savannah (8-12)
Class 4 District 16 
5 Chillicothe (14-9)
Class 4 District 16 
Class 4 District 16 Quarterfinal 2, Savannah 6:00 PM
3 Maryville (13-7)
Class 4 District 16 
6 Cameron (9-16)
Class 4 District 16 
Class 4 District 16 Quarterfinal 4, Maryville 6:00 PM
1 University City (15-3)
Class 5 District 5 
4 Clayton (5-18)
Class 5 District 5 
Class 5 District 5 Semifinal 1, Tbd 5:00 PM
2 Cardinal Ritter (14-5)
Class 5 District 5 
3 St. Mary's (St. Louis) (2-5)
Class 5 District 5 
Class 5 District 5 Semifinal 2, St. Louis 5:00 PM
1 McCluer North (6-2)
Class 5 District 6 
4 McCluer (2-8)
Class 5 District 6 
Class 5 District 6 Semifinal 1, Florissant 4:15 PM
2 Jennings (5-6)
Class 5 District 6 
3 Hazelwood East (6-6)
Class 5 District 6 
Class 5 District 6 Semifinal 2, Jennings 4:15 PM
2 Parkway North (15-10)
Class 5 District 7 
0
3 St. Charles (7-13)
Class 5 District 7 
1
Class 5 District 7 Semifinal 2, Creve Coeur Forfeit
1 Logan-Rogersville (18-5)
Class 5 District 11 
4 McDonald County (8-14)
Class 5 District 11 
Class 5 District 11 Semifinal 1, Rogersville 7:00 PM
2 Neosho (12-12)
Class 5 District 11 
3 Monett (7-16)
Class 5 District 11 
Class 5 District 11 Semifinal 2, Neosho 7:00 PM
1 Warrensburg (18-5)
Class 5 District 13 
4 Raytown South (10-13)
Class 5 District 13 
Class 5 District 13 Semifinal 1, Warrensburg 6:00 PM
2 Ruskin (10-13)
Class 5 District 13 
3 Grandview (9-12)
Class 5 District 13 
Class 5 District 13 Semifinal 2, Kansas City 6:00 PM
4 Ft. Zumwalt West (5-15)
Class 6 District 6 
5 Francis Howell North (1-11)
Class 6 District 6 
Class 6 District 6 Quarterfinal 2, O'fallon 6:00 PM
1 Washington (16-7)
Class 6 District 8 
4 Battle (14-7)
Class 6 District 8 
Class 6 District 8 Semifinal 1, Washington 6:00 PM
2 Hickman (10-11)
Class 6 District 8 
3 Rock Bridge (13-7)
Class 6 District 8 
Class 6 District 8 Semifinal 2, Columbia 6:00 PM
1 Nixa (23-3)
Class 6 District 11 
4 Glendale (6-16)
Class 6 District 11 
Class 6 District 11 Semifinal 1, Nixa 6:00 PM
2 Ozark (18-8)
Class 6 District 11 
3 Branson (11-13)
Class 6 District 11 
Class 6 District 11 Semifinal 2, Ozark 6:00 PM



Processing. Please wait.