2019-2020 Girls Soccer



No Games for Willard High School on this date.
Maryville
Class 2 District 16 
Abraham Lincoln (Council Bluffs, IA)
 
Council Bluffs, IA 5:00 PM
Chillicothe
Class 2 District 16 
Benton
Class 2 District 15 
St. Joseph 5:00 PM
Raymore-Peculiar
Class 4 District 12 
Blue Springs South
Class 4 District 13 
Blue Springs 6:30 PM
Whitfield
Class 1 District 4 
Brentwood
Class 1 District 2 
Brentwood 4:15 PM
Battle
Class 4 District 8 
Camdenton
Class 3 District 10 
Camdenton 6:00 PM
Vashon
Class 2 District 3 
Carnahan
Class 1 District 2 
St. Louis 4:15 PM
Winfield
Class 2 District 7 
Christian
Class 2 District 6 
O'fallon 6:30 PM
Nerinx Hall
Class 4 District 3 
Cor Jesu Academy
Class 4 District 2 
St. Louis TBD
Northeast (Kansas City) HS
Class 2 District 15 
East (Kansas City)
Class 3 District 15 
Kansas City 4:30 PM
Southern Boone
Class 2 District 9 
Father Tolton Regional Catholic
Class 1 District 7 
Columbia 5:00 PM
Raytown South
Class 3 District 14 
Grandview
Class 3 District 13 
Grandview 6:30 PM
Laquey
Class 1 District 5 
Greenwood
Class 1 District 6 
Springfield 5:00 PM
Rock Bridge
Class 4 District 8 
Helias Catholic
Class 3 District 10 
Jefferson City 6:45 PM
Guadalupe Centers Charter
Class 2 District 14 
Knob Noster
Class 1 District 7 
Knob Noster 5:00 PM
St. Teresa's Academy
Class 4 District 13 
Liberty
Class 4 District 15 
Liberty TBD
Park Hill South
Class 4 District 15 
Liberty North
Class 4 District 15 
Liberty 6:30 PM
Notre Dame (St. Louis)
Class 2 District 1 
Lutheran South
Class 2 District 2 
St. Louis 4:00 PM
Bishop DuBourg
Class 2 District 2 
Lutheran St. Charles
Class 2 District 6 
St. Peters TBD
Hillcrest
Class 3 District 11 
Marshfield
Class 3 District 11 
Marshfield 6:00 PM
Monett
Class 2 District 12 
McAuley Catholic with College Heights Christian
Class 1 District 6 
Joplin 4:30 PM
Carthage
Class 4 District 11 
McDonald County
Class 3 District 12 
Anderson 6:30 PM
Hannibal
Class 3 District 8 
Mexico
Class 2 District 9 
Mexico 7:00 PM
St. Charles West
Class 2 District 6 
MICDS
Class 3 District 5 
St. Louis 4:15 PM
Parkway South
Class 4 District 3 
Oakville
Class 4 District 2 
St. Louis 6:00 PM
Rolla
Class 3 District 9 
Parkview
Class 4 District 9 
Springfield 6:15 PM
Central (Cape Girardeau)
Class 3 District 1 
Perryville
Class 2 District 1 
Perryville 6:30 PM
Massac County (Metropolis, IL)
 
Sikeston
Class 3 District 1 
Sikeston 5:00 PM
Center
Class 2 District 13 
Smith-Cotton
Class 4 District 12 
Sedalia 6:30 PM
St. Dominic
Class 3 District 8 
St. Francis Borgia
Class 2 District 7 
Washington 6:30 PM
Marshall
Class 2 District 10 
Stover with Cole Camp
Class 1 District 7 
Stover 5:00 PM
North County
Class 3 District 1 
Sullivan
Class 2 District 8 
Sullivan 6:30 PM
Smithville
Class 3 District 16 
To be determined
 
Smithville Tournament,  Smithville TBD
Belton
Class 3 District 13 
Truman
Class 4 District 14 
Independence TBD
Elsberry with Silex
Class 1 District 4 
Wright City
Class 2 District 7 
Wright City 4:30 PM



Processing. Please wait.