2019-2020 Girls Soccer



Viewing Sullivan High School
Sullivan
Class 2 District 8 
St. Clair
Class 2 District 8 
St. Clair 5:00 PM
Fair Grove
Class 1 District 6 
Aurora
Class 2 District 12 
Aurora 5:00 PM
Crossroads College Preparatory
Class 1 District 3 
Bayless
Class 2 District 2 
St. Louis 4:00 PM
FL. Schlagle (KS, KS)
 
Benton
Class 2 District 15 
St. Joseph 4:30 PM
Hillcrest
Class 3 District 11 
Camdenton
Class 3 District 10 
Camdenton 6:00 PM
Carl Junction
Class 3 District 12 
Central (Springfield)
Class 4 District 9 
Springfield 6:30 PM
Visitation Academy
Class 3 District 5 
Cor Jesu Academy
Class 4 District 2 
St. Louis 4:00 PM
Fredericktown
Class 2 District 1 
Farmington
Class 3 District 1 
Farmington 6:30 PM
Troy Buchanan
Class 4 District 8 
Francis Howell Central
Class 4 District 6 
St. Charles 5:45 PM
Cristo Rey
Class 2 District 14 
Frontier STEM
 
Kansas City 3:00 PM
Liberty (Wentzville)
Class 3 District 8 
Ft. Zumwalt South
Class 3 District 7 
St. Peters 6:00 PM
Metro
Class 1 District 3 
Gateway
Class 3 District 3 
St. Louis 4:00 PM
St. Pius X (Festus)
Class 1 District 1 
Gibault Catholic (Waterloo, IL)
 
Waterloo, IL TBD
Liberty
Class 4 District 15 
Grain Valley
Class 3 District 14 
Grain Valley TBD
Marshfield
Class 3 District 11 
Greenwood
Class 1 District 6 
Springfield 6:00 PM
North County
Class 3 District 1 
Hillsboro
Class 3 District 2 
Hillsboro 6:30 PM
Francis Howell North
Class 4 District 6 
Holt
Class 4 District 7 
Wentzville 6:00 PM
Principia
 
John Burroughs
Class 2 District 4 
St. Louis 4:15 PM
Cameron
Class 2 District 16 
Lafayette (St. Joseph)
Class 3 District 16 
St. Joseph 5:00 PM
Parkview
Class 4 District 9 
Lebanon
Class 3 District 10 
Lebanon TBD
Lee's Summit North
Class 4 District 13 
Lee's Summit West
Class 4 District 12 
Lee's Summit 6:30 PM
New Covenant Academy with The Summit Preparatory
Class 1 District 6 
Liberty (Mountain View)
Class 1 District 6 
Mountain View 5:00 PM
Lee's Summit
Class 4 District 12 
Liberty North
Class 4 District 15 
Liberty TBD
Trinity Catholic
Class 2 District 5 
Lutheran St. Charles
Class 2 District 6 
St. Peters 5:00 PM
Hazelwood West
Class 4 District 5 
McCluer North
Class 4 District 5 
Florissant 4:00 PM
Neosho with Neosho Christian
Class 3 District 12 
McDonald County
Class 3 District 12 
Anderson TBD
Notre Dame (St. Louis)
Class 2 District 1 
Mehlville
Class 4 District 2 
St. Louis 6:00 PM
Osage
Class 2 District 11 
Moberly
Class 2 District 9 
Moberly 5:00 PM
Webb City
Class 3 District 12 
Monett
Class 2 District 12 
Monett 5:00 PM
Glendale
Class 4 District 10 
Ozark
Class 4 District 10 
Ozark 6:45 PM
Blue Springs
Class 4 District 14 
Park Hill
Class 4 District 16 
Kansas City 6:30 PM
Kirkwood
Class 4 District 3 
Parkway South
Class 4 District 3 
Manchester 6:00 PM
Hannibal
Class 3 District 8 
QND (Quincy, IL)
 
Quincy, IL 7:00 PM
Rock Bridge
Class 4 District 8 
Quincy (Quincy, IL)
 
Quincy, IL 6:45 PM
Ruskin
Class 3 District 14 
Raytown
Class 4 District 13 
Raytown 6:30 PM
Christian
Class 2 District 6 
Rosati-Kain
Class 3 District 4 
St. Louis 6:00 PM
Anna Jonesboro Community (AnnaJonesboro, IL)
 
Sikeston
Class 3 District 1 
Sikeston 4:30 PM
Kirksville
Class 2 District 9 
Southern Boone
Class 2 District 9 
Ashland 6:30 PM
Cassville
Class 2 District 12 
Springfield Catholic
Class 2 District 11 
Springfield 4:30 PM
Orchard Farm
Class 2 District 6 
St. Charles
Class 3 District 7 
St. Charles 6:00 PM
Winfield
Class 2 District 7 
St. Charles West
Class 2 District 6 
St. Charles 7:00 PM
Lafayette (Wildwood)
Class 4 District 4 
St. Francis Borgia
Class 2 District 7 
Washington 6:30 PM
Belle
Class 1 District 5 
St. James
Class 2 District 8 
St James 5:00 PM
St. Paul Lutheran (Concordia)
 
St. Michael the Archangel
Class 2 District 13 
Lee's Summit 7:00 PM
Ft. Zumwalt East
Class 3 District 7 
Timberland
Class 4 District 7 
Wentzville 6:00 PM
Normandy Collaborative
Class 2 District 5 
University City
Class 2 District 4 
St. Louis 4:15 PM
Poplar Bluff
Class 4 District 1 
Valley View (Jonesboro, AR)
 
Jonesboro, AR 5:00 PM
Summit Christian Academy
Class 1 District 8 
Van Horn
Class 3 District 15 
Independence 5:30 PM
Kickapoo
Class 4 District 11 
Waynesville
Class 4 District 9 
Waynesville 6:45 PM
Nixa
Class 4 District 10 
Willard
Class 3 District 11 
Willard 5:00 PM
North Kansas City
Class 4 District 15 
William Chrisman
Class 4 District 14 
Independence 6:30 PM



Processing. Please wait.