2019-2020 Girls Soccer



No Games for Lafayette (St. Joseph) High School on this date.
Hancock
Class 1 District 1 
Bayless
Class 2 District 2 
Hancock Soccer Tournament,  St. Louis TBD
Frontier STEM
 
Central (Kansas City)
Class 2 District 14 
Kansas City 4:00 PM
Raytown
Class 4 District 13 
Central (St. Joseph)
Class 4 District 16 
St. Joseph 5:00 PM
Kansas City East Christian (Olatha , KS)
 
East (Kansas City)
Class 3 District 15 
Kansas City 6:00 PM
Ft. Zumwalt West
Class 4 District 7 
Francis Howell North
Class 4 District 6 
St. Charles 6:00 PM
Perryville
Class 2 District 1 
Fredericktown
Class 2 District 1 
Fredericktown 5:00 PM
Moberly
Class 2 District 9 
Hannibal
Class 3 District 8 
Hannibal 7:00 PM
Rockwood Summit
Class 3 District 3 
Kirkwood
Class 4 District 3 
Kirkwood 4:30 PM
West Plains
Class 3 District 11 
Liberty (Mountain View)
Class 1 District 6 
Mountain View 5:00 PM
Ft. Zumwalt East
Class 3 District 7 
Liberty (Wentzville)
Class 3 District 8 
Lake St. Louis 6:30 PM
Maryville
Class 2 District 16 
Lincoln College Prep
Class 3 District 15 
Kansas City 6:30 PM
St. Paul Lutheran (Concordia)
 
Marshall
Class 2 District 10 
Marshall 4:30 PM
Hillcrest
Class 3 District 11 
McAuley Catholic with College Heights Christian
Class 1 District 6 
Joplin 4:30 PM
Fair Grove
Class 1 District 6 
Monett
Class 2 District 12 
Monett 4:30 PM
John Burroughs
Class 2 District 4 
Notre Dame (St. Louis)
Class 2 District 1 
St. Louis 4:15 PM
Kickapoo
Class 4 District 11 
Ozark
Class 4 District 10 
Ozark 7:00 PM
Liberty
Class 4 District 15 
Park Hill South
Class 4 District 15 
Riverside 6:30 PM
Grandview
Class 3 District 13 
Platte County
Class 3 District 16 
Platte City 6:30 PM
Rolla
Class 3 District 9 
Republic
Class 4 District 11 
Republic 6:15 PM
Father Tolton Regional Catholic
Class 1 District 7 
St. Francis Borgia
Class 2 District 7 
Washington 6:30 PM
Festus
Class 3 District 2 
St. Pius X (Festus)
Class 1 District 1 
Festus 6:30 PM
Benton
Class 2 District 15 
St. Pius X (Kansas City)
Class 2 District 15 
Kansas City 6:30 PM
Liberty North
Class 4 District 15 
Staley
Class 4 District 16 
Kansas City TBD
Hazelwood East
Class 3 District 6 
University City
Class 2 District 4 
St. Louis 4:15 PM
Timberland
Class 4 District 7 
Washington
Class 3 District 9 
Washington 6:45 PM
Aurora
Class 2 District 12 
Webb City
Class 3 District 12 
Webb City 4:30 PM
McDonald County
Class 3 District 12 
Willard
Class 3 District 11 
Willard TBD



Processing. Please wait.