2020-2021 Boys Soccer



Viewing Willard High School
Branson (8-6)
Class 3 District 10 
Willard (9-2)
Class 3 District 11 
Willard 6:30 PM
Saxony Lutheran (4-2)
Class 2 District 1 
Anna- Jonesboro (Anna, IL)
 
Anna, IL 4:30 PM
Lebanon (9-5)
Class 3 District 9 
Bolivar (5-4)
Class 3 District 11 
Bolivar 4:00 PM
Helias Catholic (2-3)
Class 4 District 10 
Camdenton (4-8)
Class 3 District 9 
Camdenton 6:30 PM
Odessa (3-3)
Class 2 District 5 
Center (7-2)
Class 2 District 7 
Kansas City 6:00 PM
Staley (6-3-1)
Class 4 District 16 
Central (St. Joseph) (5-4)
Class 4 District 16 
St. Joseph 6:30 PM
Kirksville (2-6)
Class 2 District 6 
Chillicothe (1-2)
Class 2 District 8 
Chillicothe 6:30 PM
Green Ridge (2-8)
Class 1 District 4 
Christian Fellowship Sr.
 
Columbia 5:30 PM
Harrisonville (2-5-2)
Class 3 District 13 
Clinton (6-0)
Class 2 District 5 
Clinton 6:30 PM
Aurora (3-3)
Class 2 District 4 
College Heights Christian with McAuley Catholic (0-3)
Class 1 District 6 
Joplin 4:30 PM
Smithton (5-1)
Class 1 District 4 
Columbia Independent
 
Columbia 6:30 PM
Oak Grove (1-7)
Class 2 District 7 
Excelsior Springs (5-4)
Class 2 District 7 
Excelsior Springs 6:30 PM
Windsor (Imperial) (2-1)
Class 3 District 3 
Festus (4-4)
Class 3 District 2 
Festus 5:00 PM
Truman (1-5)
Class 4 District 14 
Fort Osage (3-5)
Class 4 District 14 
Independence 6:30 PM
Oakville
Class 4 District 2 
Fox (3-6-2)
Class 4 District 2 
Arnold 7:30 PM
Timberland (5-4)
Class 4 District 8 
Francis Howell
Class 4 District 6 
St. Charles 7:30 PM
Francis Howell North (1-3)
Class 4 District 6 
Ft. Zumwalt North (1-6-1)
Class 4 District 7 
O'fallon 7:00 PM
Christian Brothers College
Class 4 District 5 
Ft. Zumwalt South (8-0)
Class 3 District 7 
St. Peters 7:00 PM
Moberly (6-2-1)
Class 2 District 6 
Fulton (7-3)
Class 2 District 6 
Fulton 5:00 PM
Platte County (3-0)
Class 3 District 16 
Grandview (3-4)
Class 3 District 13 
Grandview 6:30 PM
Pacific (3-3-2)
Class 3 District 6 
Hillsboro (2-7)
Class 3 District 2 
Hillsboro 6:30 PM
Troy Buchanan (1-2)
Class 4 District 8 
Holt (4-3)
Class 4 District 8 
Wentzville 6:00 PM
Republic (5-6)
Class 4 District 12 
Joplin (4-7)
Class 4 District 12 
Joplin 6:30 PM
Knob Noster (0-10)
Class 1 District 7 
La Monte with Northwest (Hughesville) (0-4)
Class 1 District 7 
La Monte 5:00 PM
Dixon
Class 1 District 5 
Laquey (5-5)
Class 1 District 6 
Laquey 4:30 PM
The Fulton School at St. Albans (5-2)
Class 1 District 2 
Liberty Christian Sr.
 
Wright City 4:30 PM
Cassville (2-8-1)
Class 2 District 4 
Logan-Rogersville (8-4)
Class 2 District 4 
Rogersville 4:30 PM
Priory
Class 4 District 5 
Lutheran North
Class 2 District 2 
St. Louis 4:30 PM
MICDS
Class 2 District 3 
Lutheran South
Class 3 District 3 
St. Louis 6:00 PM
Greenwood (5-2)
Class 2 District 4 
Marshfield (3-6-1)
Class 3 District 9 
Marshfield 4:30 PM
Carthage (12-0)
Class 4 District 12 
Neosho with Neosho Christian (7-1)
Class 3 District 12 
Neosho TBD
Carl Junction (3-6)
Class 3 District 12 
Nixa (4-4)
Class 4 District 12 
Nixa 6:45 PM
North County (3-1)
Class 3 District 2 
Northwest (Cedar Hill) (7-2)
Class 4 District 1 
Cedar Hill 6:00 PM
Ft. Zumwalt East (2-6)
Class 3 District 5 
Orchard Farm (7-1)
Class 2 District 2 
St. Charles 4:15 PM
Fatima (3-4)
Class 1 District 5 
Osage (3-4)
Class 2 District 5 
Osage Beach 5:00 PM
DeSoto (1-7)
Class 3 District 2 
Perryville (5-1)
Class 2 District 1 
Perryville 6:30 PM
Northeast (Kansas City) HS (2-3-1)
Class 2 District 7 
Raytown (2-5)
Class 4 District 14 
Raytown TBD
Marshall (4-4)
Class 3 District 7 
Rock Bridge (4-3)
Class 4 District 9 
Columbia TBD
Van Horn (10-2)
Class 3 District 14 
Rockhurst (7-1)
Class 4 District 14 
Kansas City 6:30 PM
Lutheran (Kansas City) (0-1)
Class 1 District 8 
Sacred Heart (5-4)
Class 3 District 8 
Sedalia 5:00 PM
Jefferson City (10-1)
Class 4 District 10 
Smith-Cotton (10-2)
Class 4 District 10 
Sedalia 6:30 PM
Winnetonka
Class 3 District 16 
Smithville (0-2)
Class 3 District 16 
Smithville 6:30 PM
Mexico (4-5-1)
Class 2 District 6 
Southern Boone (10-0)
Class 1 District 3 
Ashland 5:00 PM
Winfield (3-6-1)
Class 1 District 2 
St. Charles (5-1)
Class 3 District 5 
St. Charles 5:00 PM
Warrenton (0-4)
Class 3 District 7 
St. Charles West (3-3)
Class 2 District 2 
St. Charles 7:00 PM
Union (6-2-1)
Class 3 District 6 
St. Clair (1-6)
Class 2 District 3 
St. Clair 5:00 PM
Eagle Ridge Christian
 
St. Paul Lutheran (Farmington) (1-0)
Class 1 District 1 
Farmington 5:00 PM
Notre Dame (Cape Girardeau) (5-0)
Class 3 District 1 
St. Pius X (Festus) (4-3)
Class 1 District 1 
Festus 4:00 PM
Kearney (4-4)
Class 3 District 16 
Staley (6-3-1)
Class 4 District 16 
Kansas City 6:30 PM
Iberia (3-5-1)
Class 1 District 5 
Stover (4-4)
Class 1 District 4 
Stover 5:00 PM
Wright City (5-6)
Class 1 District 2 
Sullivan (2-7-1)
Class 2 District 3 
Sullivan 5:00 PM
Lone Jack (5-3-1)
Class 1 District 7 
Summit Christian Academy (2-6)
Class 1 District 7 
Lee's Summit 6:00 PM
Pleasant Hill (6-2-2)
Class 2 District 5 
Warrensburg (0-9-1)
Class 3 District 8 
Warrensburg 6:30 PM
Ozark (9-4)
Class 4 District 11 
Webb City (2-7)
Class 3 District 12 
Webb City 6:30 PM
Clayton
Class 3 District 4 
Webster Groves
Class 3 District 3 
Webster Groves 4:30 PM
Fair Grove (2-3-1)
Class 1 District 6 
West Plains (6-5)
Class 3 District 10 
West Plains 5:30 PM
Principia
Class 3 District 4 
Westminster Christian Academy
Class 2 District 3 
Chesterfield 4:15 PM



Processing. Please wait.