2020-2021 Boys Soccer



No Games for Marshfield High School on this date.
Priory
Class 4 District 5 
Christian Brothers College
Class 4 District 5 
St. Louis 6:00 PM
Iberia (2-4-1)
Class 1 District 5 
Crocker (2-5)
Class 1 District 5 
Crocker 4:30 PM
Canton (2-3)
Class 1 District 3 
Elsberry with Silex (0-4)
Class 1 District 2 
Warrior Classic,  Winfield TBD
Winfield (2-5)
Class 1 District 2 
Festus (1-4)
Class 3 District 2 
Warrior Classic,  Winfield TBD
Fredericktown (1-3)
Class 2 District 1 
Fox (1-6-2)
Class 4 District 2 
Hillsboro Soccer Tour,  Hillsboro TBD
St. Louis Christian Sr.
 
Gateway Science Charter
 
St. Louis 4:00 PM
William Chrisman (3-3)
Class 3 District 14 
Grandview (3-2)
Class 3 District 13 
Grandview 6:30 PM
Park Hill (6-1)
Class 4 District 16 
Harrisonville (2-4-1)
Class 3 District 13 
Varsity Tournament,  Smithville TBD
Battle (3-3)
Class 4 District 8 
Helias Catholic (1-3)
Class 4 District 10 
Jefferson City 6:45 PM
Washington (5-5)
Class 4 District 4 
Hillsboro (2-5)
Class 3 District 2 
Hillsboro Boys Soccer Tournament,  Hillsboro TBD
North Kansas City (4-5)
Class 4 District 15 
Lee's Summit (4-1)
Class 4 District 13 
Lee's Summit 6:30 PM
Liberty (3-3)
Class 4 District 15 
Lee's Summit West (5-2)
Class 4 District 13 
Lee's Summit TBD
Blue Springs (4-2)
Class 4 District 9 
Liberty North (4-2)
Class 4 District 15 
Liberty TBD
Clayton
Class 3 District 4 
Northwest (Cedar Hill) (5-1)
Class 4 District 1 
Cedar Hill 6:00 PM
Central (St. Joseph) (4-3)
Class 4 District 16 
Park Hill South (0-6)
Class 4 District 15 
Riverside 6:30 PM
Lincoln College Prep (4-0)
Class 3 District 15 
Pembroke Hill (2-2)
Class 3 District 15 
Kansas City 7:30 PM
Lee's Summit North (2-4)
Class 4 District 13 
Raymore-Peculiar (2-4)
Class 4 District 13 
Peculiar 6:30 PM
Staley (6-2)
Class 4 District 16 
Smithville (0-2)
Class 3 District 16 
Smithville Tournament,  Smithville TBD
Wright City (5-4)
Class 1 District 2 
St. Clair (0-5)
Class 2 District 3 
St. Clair 5:00 PM
Southern Boone (8-0)
Class 1 District 3 
St. Francis Borgia (4-2)
Class 3 District 6 
Washington 6:00 PM
Smith-Cotton (7-1)
Class 4 District 10 
St. Michael the Archangel (5-2)
Class 3 District 14 
Lee's Summit TBD
North County (3-0)
Class 3 District 2 
Union (5-2-1)
Class 3 District 6 
Union 5:00 PM



Processing. Please wait.