2020-2021 11-Man Football



No Games for Eureka High School on this date.
Bishop Miege (Roeland Park, KS)
 
38
St. James Academy (Kan.) (Lenexa, KS)
Class 4 
28
Lenexa Final
Labette County (Altamont, KS)
 
8
Fort Scott (Kan.) (Fort Scott, KS)
Class 3 
14
Fort Scott Final
Andover Central (Andover, KS)
 
12
Valley Center (Kan.) (Valley Center, KS)
Class 4 
14
Valley Center Final
Turner (Kansas City, KS)
 
0
Atchison (Kan.) (Atchison, KS)
Class 3 
56
Atchison Final
Maur Hill-Mount (Atchison, KS)
 
53
Atchison County (Kan.) (Effingham, KS)
Class 1 
6
Effingham Final
Shawnee Mission Northwest (Shawnee, KS)
 
34
St. Thomas Aquinas (Overland Park, KS)
Class 4 
35
Overland Park Final
Osceola (Osceola, AR)
 
12
Piggott (Ark.) (Piggott, AR)
Class 1 
6
Piggott Final
Crest Ridge (4-2)
Class 1 District 5 
14
Adrian (4-1)
Class 1 District 5 
41
Adrian Final
Commerce (Okla.) (Commerce, OK)
Class 1 
24
Afton (Afton, OK)
 
14
Afton, OK Final
Lockwood with Golden City (4-1)
Class 1 District 4 
47
Ash Grove (3-3)
Class 1 District 4 
6
Ash Grove Final
Hollister (2-4)
Class 3 District 6 
14
Aurora (4-2)
Class 3 District 6 
22
Aurora Final
Houston (2-2)
Class 2 District 3 
8
Ava (4-2)
Class 3 District 5 
22
Ava Final
Waynesville (2-3)
Class 5 District 5 
37
Bolivar (4-2)
Class 4 District 6 
33
Bolivar Final
Webb City (5-1)
Class 5 District 6 
35
Branson (2-4)
Class 5 District 6 
7
Branson Final
Butler (6-0)
Class 2 District 7 
46
Buffalo (4-2)
Class 3 District 5 
20
Buffalo Final
Frontenac (Kan.) (Frontenac, KS)
Class 2 
28
Burlington (Burlington, KS)
 
12
Burlington, KS Final
Helias Catholic (6-0)
Class 4 District 6 
51
Capital City High (0-6)
Class 5 District 4 
6
Jefferson City Final
Sikeston (2-4)
Class 4 District 1 
19
Central (Cape Girardeau) (2-3)
Class 4 District 1 
28
Cape Girardeau Final
Ste. Genevieve (2-4)
Class 3 District 1 
26
Central (Park Hills) (6-0)
Class 3 District 2 
31
Park Hills Final
Lighthouse Sr. High
 
42
Central (Springfield) (0-6)
Class 5 District 5 
20
Springfield Final
Oak Park (2-4)
Class 5 District 8 
46
Central (St. Joseph) (1-5)
Class 5 District 8 
24
St. Joseph Final
Portageville (1-5)
Class 1 District 1 
50
Chaffee (1-3)
Class 1 District 1 
32
Chaffee Final
Palmyra (6-0)
Class 2 District 6 
15
Clark County (3-3)
Class 2 District 6 
14
Kahoka Final
Skyline (5-1)
Class 1 District 3 
65
Clever (0-4)
Class 2 District 4 
14
Clever Final
Montgomery County (4-2)
Class 2 District 5 
42
Clopton with Elsberry (2-3)
Class 2 District 6 
7
Clarksville Final
Tipton (3-2)
Class 1 District 3 
12
Cole Camp (2-5)
Class 1 District 3 
13
Cole Camp Final
Malden (2-4)
Class 1 District 1 
47
Crystal City (1-4)
Class 1 District 1 
0
Crystal City Final
Centralia (5-0)
Class 3 District 4 
50
Cuba (3-3)
Class 2 District 2 
12
Cuba Final
St. Pius X (Festus) (3-3)
Class 2 District 1 
21
Doniphan (0-6)
Class 3 District 1 
6
Doniphan Final
Central (Kansas City) (1-5)
Class 3 District 8 
22
East (Kansas City) (1-5)
Class 4 District 7 
30
Kansas City Final
Lexington (6-0)
Class 2 District 8 
50
El Dorado Springs (1-4)
Class 2 District 4 
20
El Dorado Springs Final
Blair Oaks (5-1)
Class 3 District 4 
69
Eldon (1-4)
Class 3 District 5 
6
Eldon Final
Louisburg (Kan.) (Louisburg, KS)
Class 3 
14
Eudora (Eudora, KS)
 
8
Eudora, KS Final
Clinton (0-5)
Class 3 District 5 
0
Excelsior Springs (2-3)
Class 4 District 8 
45
Excelsior Springs Final
Keokuk (IA) (Keokuk, IA)
Class 1 
52
Fairfield (Fairfield, IA)
 
22
Fairfield, IA Final
Paris with Faith Walk (2-4)
Class 1 District 2 
0
Fayette (3-3)
Class 1 District 6 
32
Fayette Final
North County (3-3)
Class 4 District 1 
35
Festus (6-0)
Class 4 District 1 
39
Festus Final
Grain Valley (6-0)
Class 5 District 7 
35
Fort Osage (1-5)
Class 5 District 8 
0
Independence Final
Labette County (Kan.) (Altamont, KS)
Class 3 
8
Fort Scott (Fort Scott, KS)
 
14
Fort Scott, KS Final
Jackson (6-0)
Class 5 District 1 
59
Fox (5-1)
Class 6 District 1 
21
Arnold Final
Ft. Zumwalt South (3-3)
Class 5 District 3 
28
Ft. Zumwalt East (1-5)
Class 5 District 3 
21
St. Peters Final
Francis Howell North (0-6)
Class 5 District 3 
13
Ft. Zumwalt North (5-1)
Class 5 District 3 
56
O'fallon Final
Rockwood Summit (1-0)
Class 5 District 2 
34
Ft. Zumwalt West (0-6)
Class 6 District 2 
14
O'fallon Final
Parkview (0-4)
Class 5 District 5 
21
Glendale (3-3)
Class 5 District 5 
50
Springfield Final
Smithville (4-2)
Class 4 District 8 
27
Grandview (2-4)
Class 4 District 7 
12
Grandview Final
Marshall (1-5)
Class 4 District 6 
26
Hallsville (4-2)
Class 2 District 5 
28
Hallsville Final
Heritage (Ark.) (Rogers, AR)
Class 5 
6
Har-Ber (Springdale, AR)
 
42
Springdale, AR Final
Charleston (1-3)
Class 2 District 1 
6
Hayti (5-0)
Class 1 District 1 
70
Hayti Final
Grandview (Hillsboro) (4-1)
Class 2 District 2 
14
Herculaneum (0-4)
Class 3 District 3 
12
Herculaneum Final
Sullivan (1-4)
Class 4 District 2 
41
Hermann (2-4)
Class 2 District 5 
7
Hermann Final
Jefferson City (3-3)
Class 5 District 4 
17
Hickman (2-3)
Class 6 District 4 
14
Columbia Final
Camdenton (3-3)
Class 5 District 4 
38
Hillcrest (0-6)
Class 4 District 5 
14
Springfield Final
Lafayette County (5-1)
Class 2 District 8 
44
Holden (0-4)
Class 2 District 7 
0
Holden Final
Francis Howell (4-1)
Class 6 District 2 
56
Holt (5-1)
Class 6 District 2 
28
Wentzville Final
Fox (5-1)
Class 6 District 1 
21
Jackson (6-0)
Class 5 District 1 
59
Jackson Final
Valle Catholic (6-0)
Class 3 District 1 
47
Jefferson (Festus) (2-2)
Class 2 District 1 
13
Festus Final
Republic (2-4)
Class 5 District 6 
14
Joplin (3-3)
Class 6 District 3 
41
Joplin Final
Winnetonka (6-0)
Class 4 District 8 
20
Kearney (2-4)
Class 4 District 8 
16
Kearney Final
Central (New Madrid County) (3-3)
Class 2 District 1 
25
Kennett (6-0)
Class 3 District 1 
43
Kennett Final
Hannibal (5-0)
Class 4 District 4 
47
Kirksville (4-2)
Class 4 District 4 
14
Kirksville Final
Salisbury (0-6)
Class 1 District 6 
12
Knox County (2-4)
Class 1 District 7 
40
Edina Final
Chillicothe (0-6)
Class 3 District 8 
7
Lafayette (St. Joseph) (3-2)
Class 4 District 8 
33
St. Joseph Final
West Platte (3-3)
Class 1 District 8 
32
Lathrop (0-4)
Class 2 District 8 
19
Lathrop Final
North Platte (0-6)
Class 1 District 8 
14
Lawson (3-2)
Class 2 District 8 
42
Lawson Final
Blue Springs (2-4)
Class 6 District 4 
35
Lee's Summit North (4-2)
Class 6 District 3 
38
Lee's Summit Final
Rockhurst (3-3)
Class 6 District 3 
24
Lee's Summit West (5-1)
Class 6 District 3 
27
Lee's Summit Final
Mountain Grove (2-4)
Class 3 District 5 
21
Liberty (Mountain View) (4-2)
Class 2 District 3 
22
Mountain View Final
Slater (2-3)
Class 1 District 6 
35
Lincoln (2-4)
Class 1 District 3 
42
Lincoln Final
Pembroke Hill (2-2)
Class 3 District 7 
14
Lincoln College Prep (4-1)
Class 4 District 7 
34
Kansas City Final
Northwest (Cedar Hill) (3-3)
Class 6 District 1 
20
Lindbergh (1-0)
Class 6 District 1 
41
St. Louis Final
St. Joseph Christian with Northland Christian (0-4)
Class 1 District 8 
14
Marceline (5-1)
Class 1 District 6 
58
Marceline Final
Pierce City (4-2)
Class 1 District 4 
20
Marionville (6-0)
Class 1 District 4 
44
Marionville Final
Wright City (3-3)
Class 3 District 3 
16
Mark Twain (2-3)
Class 1 District 2 
36
Center Final
Princeton with Mercer (3-2)
Class 1 District 7 
30
Maysville with Winston (1-5)
Class 1 District 8 
14
Maysville Final
Harrisonville (4-2)
Class 4 District 6 
28
McDonald County (4-2)
Class 4 District 5 
14
Anderson Final
Fulton (0-6)
Class 4 District 4 
28
Mexico (3-2)
Class 4 District 4 
49
Mexico Final
Penney (3-3)
Class 1 District 7 
6
Mid-Buchanan (6-0)
Class 1 District 8 
63
Faucett Final
Lone Jack with Kingsville (0-6)
Class 2 District 7 
0
Midway (1-3)
Class 1 District 5 
41
Cleveland Final
Gallatin (3-3)
Class 1 District 7 
20
Milan (6-0)
Class 1 District 7 
43
Milan Final
Free State (Kan.) (Lawrence, KS)
Class 6 
0
Mill Valley (Shawnee, KS)
 
52
Shawnee, KS Final
Sarcoxie (3-3)
Class 2 District 4 
46
Miller (1-4)
Class 1 District 4 
0
Miller Final
Louisiana (1-5)
Class 1 District 2 
34
Missouri Military Academy (3-2)
Class 2 District 5 
47
Mexico Final
Battle (3-1)
Class 5 District 4 
37
Moberly (5-1)
Class 4 District 4 
36
Moberly Final
Cassville (4-2)
Class 3 District 6 
50
Monett (2-4)
Class 4 District 5 
0
Monett Final
Brookfield (2-4)
Class 2 District 8 
12
Monroe City (4-2)
Class 2 District 6 
26
Monroe City Final
Lamar (5-1)
Class 2 District 4 
33
Mt. Vernon (4-2)
Class 3 District 6 
0
Mount Vernon Final
Carl Junction (2-4)
Class 4 District 5 
41
Neosho (0-6)
Class 5 District 6 
6
Neosho Final
Bowling Green (4-2)
Class 2 District 6 
30
North Callaway (3-2)
Class 2 District 5 
23
Kingdom City Final
Lee's Summit (2-4)
Class 6 District 3 
20
North Kansas City (4-2)
Class 5 District 8 
36
North Kansas City Final
Pleasant Hope (0-3)
Class 1 District 3 
50
Northwest (Hughesville, MO)
 
94
Hughesville, MO Final
Lindbergh (1-0)
Class 6 District 1 
41
Northwest (Cedar Hill) (3-3)
Class 6 District 1 
20
Cedar Hill Final
Maryville (3-3)
Class 3 District 8 
14
Odessa (6-0)
Class 3 District 7 
28
Odessa Final
Boonville (3-3)
Class 3 District 4 
55
Osage (2-4)
Class 3 District 5 
31
Osage Beach Final
Nixa (6-0)
Class 6 District 3 
35
Ozark (4-2)
Class 5 District 6 
7
Ozark Final
Owensville (5-1)
Class 3 District 2 
46
Pacific (1-4)
Class 4 District 2 
28
Pacific Final
Liberty North (3-2)
Class 6 District 4 
21
Park Hill (2-4)
Class 6 District 4 
14
Kansas City Final
Ruskin (1-4)
Class 5 District 7 
7
Platte County (5-1)
Class 5 District 8 
56
Platte City Final
East Buchanan (5-0)
Class 1 District 8 
42
Plattsburg (3-3)
Class 1 District 8 
16
Plattsburg Final
Oak Grove (5-1)
Class 3 District 7 
29
Pleasant Hill (1-5)
Class 3 District 7 
28
Pleasant Hill Final
Trenton (0-4)
Class 2 District 8 
14
Polo (2-4)
Class 1 District 8 
27
Polo Final
Farmington (6-0)
Class 5 District 1 
31
Poplar Bluff (3-2)
Class 5 District 1 
28
Poplar Bluff Final
Perryville (2-3)
Class 4 District 1 
15
Potosi (3-3)
Class 3 District 2 
56
Potosi Final
South Harrison (5-1)
Class 1 District 7 
62
Putnam County (1-5)
Class 1 District 7 
14
Unionville Final
Blue Springs South (0-6)
Class 6 District 4 
9
Raymore-Peculiar (5-1)
Class 6 District 3 
28
Peculiar Final
Belton (5-0)
Class 5 District 7 
22
Raytown (3-3)
Class 5 District 7 
6
Raytown Final
Marshfield (3-3)
Class 4 District 5 
43
Reeds Spring (2-3)
Class 3 District 6 
25
Reeds Spring Final
Carrollton (3-3)
Class 1 District 6 
6
Richmond (4-1)
Class 3 District 8 
44
Richmond Final
Liberty (6-0)
Class 6 District 4 
52
Rock Bridge (4-2)
Class 6 District 4 
28
Columbia Final
Harrisburg (4-2)
Class 1 District 6 
72
Russellville (0-5)
Class 1 District 3 
28
Russellville Final
Bishop Ward (Kan.) (Kansas City, KS)
Class 2 
42
Santa Fe Trail (Carbondale, KS)
 
55
Carbondale, KS Final
Cameron (3-3)
Class 3 District 8 
14
Savannah (3-1)
Class 4 District 8 
69
Savannah Final
Westran (6-0)
Class 1 District 6 
26
Scotland County (1-5)
Class 1 District 7 
12
Memphis Final
Kelly (5-1)
Class 2 District 1 
20
Scott City (3-3)
Class 2 District 1 
6
Scott City Final
Nevada (3-3)
Class 4 District 6 
26
Seneca (2-3)
Class 3 District 6 
27
Seneca Final
Van-Far with Community (0-4)
Class 2 District 5 
12
South Callaway (4-2)
Class 1 District 2 
62
Mokane Final
Macon (2-2)
Class 3 District 4 
50
South Shelby (0-6)
Class 1 District 2 
0
Shelbina Final
Agape High School
 
6
Southeast (3-3)
Class 3 District 7 
42
Kansas City Final
Bentonville (Bentonville, AR)
Class 6 
35
Southside (Fort Smith, AR)
 
7
Fort Smith, AR Final
Winfield (0-6)
Class 3 District 3 
21
St. Charles (1-4)
Class 4 District 3 
28
St. Charles Final
Orchard Farm (3-3)
Class 3 District 3 
50
St. Charles West (3-3)
Class 4 District 3 
62
St. Charles Final
Vianney (0-1)
Class 6 District 1 
7
St. Dominic (4-2)
Class 4 District 3 
31
O'fallon Final
St. Clair (4-0)
Class 3 District 2 
49
St. James (0-6)
Class 3 District 2 
0
St James Final
Bishop Miege (Kan.) (Shawnee Mission, KS)
Class 4 
38
St. James (Lenexa, KS)
 
28
Lenexa, KS Final
Fredericktown (1-3)
Class 3 District 1 
26
St. Vincent (3-1)
Class 1 District 1 
43
Perryville Final
Park Hill South (4-2)
Class 5 District 8 
28
Staley (2-4)
Class 5 District 8 
14
Kansas City Final
Forsyth (3-3)
Class 2 District 3 
56
Stockton with Sheldon (0-6)
Class 2 District 4 
16
Stockton Final
Fair Grove (4-2)
Class 2 District 3 
36
Strafford (2-4)
Class 2 District 3 
20
Strafford Final
University Academy Charter (2-4)
Class 1 District 5 
0
Summit Christian Academy (4-2)
Class 3 District 7 
41
Lee's Summit Final
Cabool (4-2)
Class 1 District 4 
0
Thayer (4-1)
Class 1 District 1 
27
Thayer Final
Troy Buchanan (3-3)
Class 6 District 4 
15
Timberland (2-3)
Class 6 District 2 
21
Wentzville Final
Highland (Ark.) (Hardy, AR)
Class 2 
34
Trumann (Trumann, AR)
 
8
Trumann, AR Final
Warrenton (2-4)
Class 4 District 4 
17
Union (3-3)
Class 4 District 2 
35
Union Final
William Chrisman (1-5)
Class 5 District 7 
37
Van Horn (4-2)
Class 4 District 7 
42
Independence Final
California (5-1)
Class 3 District 4 
43
Versailles (0-3)
Class 2 District 7 
7
Versailles Final
Liberty (Wentzville) (3-3)
Class 5 District 3 
21
Washington (5-1)
Class 5 District 4 
28
Washington Final
Lebanon (3-3)
Class 5 District 5 
14
West Plains (6-0)
Class 4 District 5 
63
West Plains Final
Carthage (5-0)
Class 5 District 6 
42
Willard (1-5)
Class 5 District 5 
7
Willard Final
Van Horn (4-2)
Class 4 District 7 
42
William Chrisman (1-5)
Class 5 District 7 
37
Independence Final
Salem (3-3)
Class 3 District 2 
27
Willow Springs (1-5)
Class 2 District 3 
12
Willow Springs Final
Sherwood (1-3)
Class 1 District 5 
8
Windsor (6-0)
Class 1 District 3 
55
Windsor Final
Hillsboro (3-3)
Class 4 District 1 
64
Windsor (Imperial) (2-3)
Class 4 District 2 
42
Imperial Final



Processing. Please wait.