2019-2020 Spring Season Baseball



No Games for Maysville High School on this date.
Prairie View (La Cygne, KS)
 
Adrian
Class 2 District 14 
Adrian 4:30 PM
Prairie View (La Cygne, KS)
 
Adrian
Class 2 District 14 
Adrian 6:30 PM
Braymer with Breckenridge
Class 1 District 11 
Albany
Class 1 District 15 
Albany 5:00 PM
Dexter
Class 4 District 1 
Bernie
Class 2 District 1 
Bernie 4:30 PM
Chillicothe
Class 4 District 16 
Bishop LeBlond
Class 2 District 16 
St. Joseph 4:30 PM
Rockwood Summit
Class 5 District 2 
Blue Springs South
Class 5 District 14 
Midwest Classic,  St Charles TBD
Elsberry
Class 3 District 7 
Bowling Green
Class 3 District 7 
Bowling Green 5:00 PM
South Callaway
Class 3 District 9 
California
Class 3 District 8 
California 5:00 PM
Centralia
Class 4 District 8 
Calvary Lutheran
Class 2 District 9 
Jefferson City 4:30 PM
Brookfield
Class 3 District 16 
Carrollton
Class 3 District 16 
Carrollton 4:30 PM
Portageville
Class 2 District 1 
Caruthersville
Class 3 District 1 
Caruthersville 4:30 PM
Priory
Class 4 District 5 
Clayton
Class 4 District 5 
Clayton 4:15 PM
Kennett
Class 4 District 1 
Dyer County (Newbern, TN)
 
Newbern, TN 4:30 PM
Scott City
Class 3 District 2 
East Prairie
Class 3 District 1 
East Prairie 4:30 PM
Reeds Spring
Class 4 District 11 
Fair Grove
Class 3 District 11 
Fair Grove 4:30 PM
New Covenant Academy
Class 3 District 12 
Fair Play
Class 1 District 6 
Fair Play 4:30 PM
Windsor (Imperial)
Class 4 District 3 
Festus
Class 4 District 2 
Festus 4:30 PM
Tipton
Class 2 District 13 
Green Ridge
Class 1 District 10 
Green Ridge 5:00 PM
Wheatland
Class 1 District 8 
Halfway
Class 1 District 6 
Halfway 5:00 PM
Westminster Christian Academy
Class 4 District 5 
Holt
Class 5 District 8 
Francis Howell Varsity Tournament,  St. Louis TBD
Cristo Rey
Class 4 District 15 
JC Harmon (Kansas City, KS)
 
Kansas City, KS 6:00 PM
St. Paul Lutheran (Farmington)
Class 1 District 3 
Kingston
Class 3 District 3 
Cadet 4:30 PM
Couch
Class 1 District 4 
Koshkonong
Class 1 District 4 
Koshkonong 4:30 PM
Holden
Class 3 District 14 
Lexington with Norborne
Class 3 District 14 
Lexington 4:30 PM
East Carter
Class 2 District 3 
Liberty (Mountain View)
Class 3 District 10 
Mountain View 4:30 PM
Ash Grove
Class 2 District 7 
Lockwood with Greenfield
Class 3 District 13 
Lockwood 4:30 PM
Montgomery County
Class 3 District 8 
Mark Twain
Class 3 District 7 
Center 5:00 PM
Lesterville
Class 1 District 3 
Meadow Heights
Class 2 District 2 
Patton 4:30 PM
Hannibal
Class 4 District 8 
Mexico
Class 4 District 8 
Mexico 5:00 PM
Southwest (Washburn)
Class 2 District 6 
Miller
Class 2 District 7 
Miller 4:30 PM
Clearwater
Class 3 District 2 
Naylor
Class 1 District 1 
Naylor 4:30 PM
Jennings
Class 4 District 6 
Normandy Collaborative
Class 4 District 6 
St. Louis 4:00 PM
Tarkio with Fairfax
Class 2 District 16 
North Nodaway
Class 1 District 16 
Hopkins 4:30 PM
West Platte
Class 2 District 15 
North Platte
Class 2 District 15 
Dearborn 4:30 PM
DeKalb
Class 1 District 16 
Northeast Nodaway
Class 1 District 16 
Ravenwood 4:30 PM
Greenfield
 
Osceola
Class 2 District 14 
Osceola 5:00 PM
Newburg
Class 1 District 3 
Owensville
Class 4 District 4 
Owensville TBD
Dora
Class 1 District 4 
Plato
Class 2 District 8 
Plato 4:30 PM
Chadwick
Class 1 District 5 
Pleasant Hope
Class 3 District 11 
Pleasant Hope 4:30 PM
Trenton
Class 3 District 16 
Princeton with Mercer
Class 2 District 12 
Princeton 5:00 PM
Tri-County with Gallatin
Class 3 District 16 
Ridgeway with Cainsville
Class 1 District 15 
Cainsville 5:00 PM
Smith-Cotton
Class 5 District 9 
Rock Bridge
Class 5 District 8 
Columbia 5:00 PM
Canton
Class 1 District 13 
Schuyler County
Class 2 District 12 
Queen City 5:00 PM
Gideon
Class 1 District 1 
Senath-Hornersville
Class 2 District 1 
Senath 4:30 PM
Community
Class 1 District 12 
Silex
Class 2 District 10 
Silex 5:00 PM
West Nodaway
Class 1 District 16 
South Nodaway with Jefferson (Conception)
Class 1 District 16 
Barnard 4:30 PM
North Shelby
Class 1 District 13 
South Shelby
Class 2 District 11 
Shelbina 5:00 PM
Central (Kansas City)
Class 4 District 14 
Southeast
Class 4 District 14 
Kansas City 6:30 PM
Pacific
Class 4 District 4 
St. Francis Borgia
Class 4 District 4 
Washington 4:30 PM
Mountain Grove
Class 3 District 10 
Strafford
Class 3 District 11 
Strafford 4:30 PM
Alton
Class 2 District 3 
Van Buren
Class 2 District 3 
Van Buren 4:00 PM
Vienna
Class 2 District 9 
Viburnum
Class 2 District 4 
Viburnum 5:00 PM
Springfield Catholic
Class 4 District 11 
Webb City
Class 5 District 11 
Webb City 4:30 PM
Van-Far
Class 2 District 10 
Wellsville-Middletown
Class 1 District 12 
Wellsville TBD
Norwood
Class 1 District 4 
Willow Springs
Class 3 District 10 
Willow Springs 4:30 PM
Cole Camp
Class 2 District 13 
Windsor
Class 2 District 13 
Windsor 9:00 AM



Processing. Please wait.