2019-2020 Boys Soccer



No Games for Pacific High School on this date.
Pembroke Hill (9-6-1)
Class 2 District 14 
Blue Springs South (5-9)
Class 4 District 13 
Blue Springs TBD
McCluer North (3-5)
Class 4 District 6 
Brentwood (6-10)
Class 1 District 2 
Brentwood 4:00 PM
Bishop DuBourg (5-6-2)
Class 2 District 2 
Christian (10-5-1)
Class 2 District 7 
O'fallon 6:30 PM
DeSmet (8-4-1)
Class 4 District 5 
Christian Brothers College (8-9-2)
Class 4 District 4 
St. Louis 7:00 PM
Parkway South (6-5-1)
Class 4 District 3 
Clayton (11-2-1)
Class 3 District 4 
Clayton TBD
North County (7-6)
Class 3 District 1 
DeSoto (4-9)
Class 3 District 2 
Desoto 6:30 PM
Central Academy (1-7)
Class 2 District 14 
East (Kansas City) (7-9-1)
Class 3 District 14 
Kansas City 5:00 PM
Capital City High (6-10)
Class 3 District 9 
Father Tolton Regional Catholic (4-8)
Class 1 District 4 
Columbia 6:30 PM
Holt (11-3-1)
Class 4 District 8 
Francis Howell Central (6-9-1)
Class 4 District 7 
St. Charles TBD
Hillcrest (1-16)
Class 3 District 11 
Glendale (7-9)
Class 3 District 10 
Springfield 5:00 PM
Lone Jack (8-6)
Class 1 District 8 
Guadalupe Centers Charter (12-1)
Class 2 District 14 
Kansas City 5:00 PM
Central (Cape Girardeau) (13-4-1)
Class 3 District 1 
Jackson (10-2-2)
Class 4 District 1 
Jackson 7:00 PM
Savannah (3-8)
Class 2 District 16 
Lafayette (St. Joseph) (3-12)
Class 3 District 16 
St. Joseph 5:00 PM
Blue Springs (10-7)
Class 4 District 13 
Lee's Summit North (7-6-1)
Class 4 District 13 
Lee's Summit 6:30 PM
Raymore-Peculiar (8-4-1)
Class 4 District 12 
Lee's Summit West (10-5)
Class 4 District 12 
Lee's Summit 6:30 PM
Liberty North (5-10-2)
Class 4 District 15 
Liberty (10-6)
Class 4 District 15 
Liberty TBD
Northeast (Kansas City) HS (9-6)
Class 2 District 15 
Lincoln College Prep (4-5)
Class 3 District 14 
Kansas City 5:00 PM
Lutheran St. Charles (8-9)
Class 2 District 7 
Lutheran North (3-16)
Class 1 District 3 
St. Louis 4:15 PM
Pleasant Hill (8-6)
Class 2 District 12 
Odessa (6-8)
Class 2 District 12 
Odessa 6:30 PM
Warrenton (1-11)
Class 3 District 7 
Orchard Farm (8-0)
Class 2 District 6 
St. Charles 4:15 PM
Monett (11-9)
Class 2 District 11 
Ozark (15-2)
Class 4 District 11 
Ozark 6:30 PM
Farmington (2-9)
Class 3 District 1 
Perryville (13-5)
Class 2 District 1 
Perryville 5:00 PM
Fredericktown (4-3)
Class 2 District 1 
Saxony Lutheran (6-8)
Class 1 District 1 
Jackson 5:00 PM
Dixon (5-8)
Class 1 District 5 
St. Clair (2-13)
Class 2 District 5 
St. Clair 5:00 PM
St. Pius X (Festus) (6-9-1)
Class 2 District 1 
St. Francis Borgia (9-7)
Class 2 District 5 
Washington 6:45 PM
Bayless (16-4-1)
Class 2 District 2 
St. Pius X (Festus) (6-9-1)
Class 2 District 1 
Festus 4:00 PM
Park Hill South (10-5)
Class 4 District 15 
Truman (5-10)
Class 4 District 14 
Independence 6:30 PM
Winfield (1-16)
Class 2 District 7 
University City (13-5)
Class 2 District 4 
St. Louis 4:15 PM
Affton (5-6)
Class 3 District 3 
Whitfield (9-3)
Class 2 District 5 
St. Louis 4:15 PM
Barat Academy
 
Wright City (8-2)
Class 2 District 7 
Wright City 4:30 PM



Processing. Please wait.