2017-2018 Girls Basketball


5 Ste. Genevieve (16-7)
Class 4 District 1 
4 Central (Cape Girardeau) (11-12)
Class 4 District 1 
  Class 4 District 1 Tournament 6:30 PM
6 Perryville (9-15)
Class 4 District 1 
3 Sikeston (13-11)
Class 4 District 1 
  Class 4 District 1 Tournament 3:30 PM
4 Potosi (10-13)
Class 4 District 2 
5 Hillsboro (12-12)
Class 4 District 2 
  Class 4 District 2 Tournament 4:30 PM
3 North County (14-11)
Class 4 District 2 
6 DeSoto (8-15)
Class 4 District 2 
  Class 4 District 2 Tournament 1:30 PM
5 Windsor (Imperial) (3-18)
Class 4 District 3 
4 Affton (10-15)
Class 4 District 3 
  Class 4 District 3 Tournament 11:00 AM
6 Confluence Prep Academy Charter (2-7)
Class 4 District 3 
3 Gateway (15-6)
Class 4 District 3 
  Class 4 District 3 Tournament 12:30 PM
5 Vashon (3-6)
Class 4 District 4 
4 Soldan International Studies (9-11)
Class 4 District 4 
  Class 4 District 4 Tournament 11:30 AM
7 Rosati-Kain (3-13)
Class 4 District 4 
2 University City (13-11)
Class 4 District 4 
  Class 4 District 4 Tournament 2:30 PM
6 Normandy Collaborative (1-20)
Class 4 District 4 
3 Clayton (8-15)
Class 4 District 4 
  Class 4 District 4 Tournament 5:30 PM
5 Westminster Christian Academy (8-15)
Class 4 District 5 
4 Visitation Academy (14-9)
Class 4 District 5 
  Class 4 District 5 Tournament 10:00 AM
7 Villa Duchesne (5-14)
Class 4 District 5 
2 Parkway Central (18-3)
Class 4 District 5 
  Class 4 District 5 Tournament 11:30 AM
3 MICDS (20-3)
Class 4 District 5 
6 John Burroughs (7-17)
Class 4 District 5 
  Class 4 District 5 Tournament 1:00 PM
5 Pacific (8-14)
Class 4 District 6 
4 Union (11-13)
Class 4 District 6 
  Class 4 District 6 Tournament 1:00 PM
3 St. Francis Borgia (12-10)
Class 4 District 6 
6 Parkway West (7-17)
Class 4 District 6 
  Class 4 District 6 Tournament 2:30 PM
5 Reeds Spring (9-14)
Class 4 District 9 
4 Marshfield (11-11)
Class 4 District 9 
  Class 4 District 9 Tournament 1:00 PM
3 Bolivar (16-7)
Class 4 District 9 
6 Hillcrest (1-21)
Class 4 District 9 
  Class 4 District 9 Tournament 2:15 PM
4 Salem (11-13)
Class 4 District 11 
5 Owensville (8-17)
Class 4 District 11 
  Class 4 District 11 Tournament 11:00 AM
6 Eldon (7-16)
Class 4 District 11 
3 Rolla (10-13)
Class 4 District 11 
  Class 4 District 11 Tournament 1:00 PM
5 Marshall (14-7)
Class 4 District 13 
4 Oak Grove (9-13)
Class 4 District 13 
  Class 4 District 13 Tournament 1:00 PM
3 Grain Valley (12-10)
Class 4 District 13 
6 Raytown South (2-18)
Class 4 District 13 
  Class 4 District 13 Tournament 4:00 PM
4 St. Pius X (Kansas City) (12-11)
Class 4 District 15 
5 Excelsior Springs (3-18)
Class 4 District 15 
  Class 4 District 15 Tournament 4:00 PM
3 Platte County (15-8)
Class 4 District 15 
6 Northeast (Kansas City) (3-9)
Class 4 District 15 
  Class 4 District 15 Tournament 5:30 PM
5 Cameron (6-17)
Class 4 District 16 
4 Lafayette (St. Joseph) (14-8)
Class 4 District 16 
  Class 4 District 16 Tournament 10:00 AM
6 Kirksville (4-19)
Class 4 District 16 
3 Chillicothe (15-8)
Class 4 District 16 
  Class 4 District 16 Tournament 11:30 AM
5 Northwest (Cedar Hill) (3-13)
Class 5 District 1 
4 Fox (7-12)
Class 5 District 1 
  Class 5 District 1 Tournament 12:00 PM
4 Hazelwood West (10-10)
Class 5 District 2 
5 Francis Howell North (5-18)
Class 5 District 2 
  Class 5 District 2 Tournament 10:00 AM
4 Nerinx Hall (11-12)
Class 5 District 3 
5 Hazelwood East (1-15)
Class 5 District 3 
  Class 5 District 3 Tournament 11:00 AM
4 Washington (14-10)
Class 5 District 4 
5 Marquette (8-12)
Class 5 District 4 
  Class 5 District 4 Tournament 11:00 AM
5 Lebanon (8-15)
Class 5 District 10 
4 Central (Springfield) (11-12)
Class 5 District 10 
  Class 5 District 10 Tournament 1:00 PM
5 Branson (6-8)
Class 5 District 11 
4 Glendale (6-16)
Class 5 District 11 
  Class 5 District 11 Tournament 1:00 PM
5 Joplin (3-20)
Class 5 District 12 
4 Carthage (6-14)
Class 5 District 12 
  Class 5 District 12 Tournament 2:00 PM
5 Winnetonka (7-16)
Class 5 District 16 
4 Park Hill (7-16)
Class 5 District 16 
  Class 5 District 16 Tournament 4:00 PM


Loading